Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire veszélyes belföldön...

Mennyire veszélyes belföldön vonattal utazni egyedül?

Figyelt kérdés

Olyan 80 km-ről lenne szó (Budapestről indulva). Mennyire veszélyes dél körül és délután hatkor? Mire kell figyelni? 18F

Köszi előre is!



2017. jún. 1. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Legfeljebb magadban okozhatsz kárt...
2017. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
semennyire. hol éltél eddig? barlandban?
2017. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb veszély az, ha elalszol, és elfelejtesz leszállni ahol akartál.
2017. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
18 éves fiú vagy, mitől félsz a vonaton?
2017. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Oké oké köszi a válaszokat! :D

Igazából pesti vagyok, és eddig egyedül még nem utaztam Pesten kívül. Ennyi az egész.

2017. jún. 1. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Meg fognak enni a migrancsok, hat nem erteeed? Veszelyben az eleted, az eg aldjon meg! Budapesten kivul minden egy nagy migrancs tanya tele kek plakatokkal (azokat letepve, abba temetik el a felig felfalt aldozatokat).
2017. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Felejtsd el az egészet, de gyorsan. A páratlan civilizációs világítótorony, Budapest határain túl kezdődik a dzsungel. Átjárhatatlan őserdő és a legrosszabb, ott tenyészik a fínom lelkű pesti gyermek legveszedelmesebb ellensége: a vidéki állampolgár! Észrevetted, hogy az osztálytársaidat, akik elhagyták a fővárost vonaton, azokat utána már nem láttad soha? Bizony... gondolkodj el ezen.
2017. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen többször megjártam a Balatont oda-vissza vonattal, jártam Dombóváron is, át a somogyi "dzsungelen". Utóbbi egy kicsit véleményes úgy ránézésre, de ott sem történt a világon semmi.

Szeged felé volt a "legveszélyesebb", megismerkedhettem volna egy csajjal, ha nem vagyok olyan töketlen. :)

2017. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül te nem fogsz utazni sosem. Lesz mozdony vezető, kalauz és biztos hogy mindig lesz egy pár utas is.
2017. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor semmi para. Azonban amerre én lakok, a csörögön áthaladó vonaton éjszaka egyedül. Nem teljesen ajánlatos. Volt hogy 2 szimpatikus fiatalember odajött hozzám szotyizva, szanaszét köpködve a héjakat, cigit kértek tőlem, én viszont nem cigizek, mondtam hogy nincs, beültek velem szembe, faggatni kezdtek, ekkor már kicsit f*stam, szerintem meglátták rajtam. Kérdezték a nevem, hol lakok(ezekez mindkettőt hazudtam nekik), kérdezték hogy van-e nálam pénz, mondtam hogy egy kevés ami a vonatjegyből visszajárt. Aztán kérdezték hogy ismerek-e csörögből embereket, de mondtam, hogy nem igazán, de egy másik településről ismertem egy (na jó kimondom) cigányt, aki régebben osztálytársam volt, gondoltam elsütöm, hogy ismerem. És szeremcsém volt, ők is ismerték, mondták, hogy akkor jó ember lehetek ha őt ismerem, és elmentek. Egyetlen egyszer mentem így éjszaka ezen a járaton és így történt ez. Akkor még 16-17 lehettem. Szóval azért nem teljesen biztonságos éjszaka egyedül vonatozni bizonyos helyeken, de nappal semmi vész, főleg ha többen vannak a vagonban. Akkor direkt olyan vagonba ülteü, ahol voltak is rajtam kívül páran, de azok is idő közben leszálltak és egyedül maradtam.
2017. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!