Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan kell helyi havi/félhavi...

Hogyan kell helyi havi/félhavi buszbérletet venni?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon butának hangzik a kérdés, de még sose utaztam még busszal, viszont most munka miatt muszáj lesz megoldanom. Neten nézegettem is az árakat, és ott "arcképes bérlet..." ilyesmiről írtak, tehát amit eddig gondoltam hogy buszállomáson odasétálok hogy akkor kérek egy bérletet, ez gondolom nem elég. Ezért kérdezném, hogy ne csináljak bolondot magamból, hogyan tudok egy ilyet megvenni, mik kellenek hozzá?
2017. nov. 30. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Budapestre kell?
2017. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szombathely
2017. nov. 30. 21:06
 3/4 anonim válasza:
Ott nem vagyok járatos, de gondolom viszel egy igazolványképet, csinálnak a jegypénztárban egy fényképes bérletigazolványt, amivel együtt használható a havi bérlet.
2017. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen elég, ha a fényképes igazolvány (pl személyi) számát írod a bérletre.
2017. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!