Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik szállást ajánljátok...

Melyik szállást ajánljátok Hortobágyon? Miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

4en szeretnék Hortobágyra utazni.Egy olcsó és Hortobágyhoz közel fekvő szállást szeretnék.

Lehetőleg olyat aminek a közelében lehet biciklit bérelni, lovagolni, és sok a látnivaló.


2010. jún. 8. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem kaptok konkrétumot itt akkor egy próbát megér ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__846996-p..

2010. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali!

Hortobágyon egy szálloda van, a Club Hotel Hortobágy. Erről azt tudom mondani, hogy drága, és a személyzet azt lesi, hogy mennyi borravalót hagysz ott (ezt onnan tudom hogy 1 évig ott voltam gyakorlaton).

Olcsóbb hely Hortobágytól 15km-re Balmazújváros, a Hotel Balmaz. Úgy tudom 12ezerért már tudsz ki szobát venni egy éjszakára, és 4****os a hotel.

Vagy Hajdúszoboszló, Debrecen van még a közelbe, de szerintem ezek megint a drágább kategóriás helyek...

2010. jún. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hajdúszoboszlón az Aranyoroszlán panzió, de ott több olcsó szállás van.

2010. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hortobágyon mindenképp menj be a látogatóközpontba, ott tudsz biciklit bérelni és a szállásban is tudnak segíteni, mert vannak magánszálláshelyek amik olcsóbbak mint a hotel.
2010. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!