Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vadkempingezni az elhagyatott...

Vadkempingezni az elhagyatott hajmáskéri tüzérlaktanyában szerintetek lehet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mY3YyRJxUaA


Túrához kérdezem. Vadkempingeztem már párszor, de sose elhagyatott épület területén.

Gyönyörű az épület és fel szeretném fedezni magamnak, illetve akkor már akár aludhatnék is egyet itt.



2018. febr. 27. 12:14
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
0%
Lehetni biztosan lehet az már más kérdés hogy tilos és szabálytalan!
2018. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha nem ártok vele senkinek, nem veszélyeztetek senkit, nem teszek kárt az épületben, akkor miért baj, hogy ott aludnék egy éjszakát, azon kívül, hogy "szabálytalan"? :)
2018. febr. 27. 13:56
 3/15 D. Brasco ***** válasza:
0%

Tőlem azt csinalsz amit akarsz,ott alszol ahol neked tetszik.....nekem nem kell elszámolnod......

Viszont ezen az elven ne induljunk el,hogy "de nem ártok vele senkinek,nem teszek kárt" stb stb

2018. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért? :) Az előző kérdésem elől is kitértél.
2018. febr. 27. 14:33
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Te sem örülnél ha valaki beköltözne a szobádba, persze nem ártana meg koszolna semmit csak ott aludna pár napot.
2018. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 D. Brasco ***** válasza:
4%
Azt hittem azert ezt nem kell megmagyarazni hogy miert mert magatol ertetődő....hogy az magánterület!
2018. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért van egy olyan apró különbség, hogy a lakásomban én lakok, de abban az épületben égvilágon senki. Az ekvivokáció nem egy szép érvelési taktika...


Tudom, hogy magánterület, de a kérdés megválaszolása továbbra sem sikerült."Miért baj, hogy ott aludnék egy éjszakát, azon kívül, hogy "szabálytalan"?" Erre nem lehet az az érv, hogy "mert magánterület", mert akkor körbe-körbe mész. (rossz dolog a kognitív disszonancia)

2018. márc. 1. 07:35
 8/15 D. Brasco ***** válasza:
6%
Jaj istenem....de kár volt ehhez a kérdéshez hozzászólni....úgy látom majdénmegmondommertakkorisjobbantudom gézával van dolgunk.....mar csak azt nem tudom ha ennyire ügyes okos vagy meg mindenhez is értesz,főleg a megmagyarázásához akkor minek jöttél ide kérdezni........
2018. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Vadkempingezni az elhagyatott hajmáskéri tüzérlaktanyában szerintetek lehet?"


Nem.


Azonnal rendőrt hívnak, akik előállítanak téged, illetve fel is jelentenek ha pl. tüzet raktál, szemeteltél, stb.

2018. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

D. Brasco azért, mert reménykedtem, hogy kapok értelmes, logikus válaszokat (eddig csak se füle, se farka válaszok jöttek) :D

A kérdésre továbbra sem válaszoltál, mulatságos vagy :)

2018. márc. 2. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!