Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok Miskolcon szép helyeket...

Tudtok Miskolcon szép helyeket, látnivalókat?

Figyelt kérdés

Miskolctól nem messze lakom de nem szokott sok dolgom arra lenni (ha van is az a Pláza környékén szokott lenni,illetve egyszer voltam az Avasi kilátón.) és most hogy jön a nyár jobban megszeretném ismerni Miskolcot,illetve kiterjeszteni arra felé is az ismeretségi köröm hogy legyen kivel elmenni mert a társaságomból senki nem lakik arra és így elég nehéz egyedül meg értelmetlen lenne.:)

Szép helyeket,városon belüli részeket,kávézókat,bulizóhelyeket,látnivalókat...stb Tudtok ilyen helyeket? esetleg ami a ti kedvencetek? és ha igen miért kedvencetek? :) (ha rossz kategória akkor bocsi csak azért ide írtam ki mert itt gyakrabban válaszolnak az emberek.) 21/F



2018. máj. 8. 20:36
 1/4 anonim válasza:

Lillafüred: Hámori tó, Anna barlang, Szent István barlang, Palota szálló; Kicsit feljebb Ómassa felé van az őskohó, pisztrángos (isteni finom!).

Tapolca: Strand, Barlangfürdő, lehet vízibiciklizni, kacsát etetni, sétállni, ott is van jó kis büfé sor.

Én a helyedben igaz messzebb van de elmennék Aggtelekre a cseppkőbarlangba is.

Nagyon jokat lehet itt a bükkbe kirándulni.

Szórakozóhely ami felkapott most az a stamp, az a villanyrendőrnél van.

Szeretnek kávézni a sétálón a Frey caffee-ban. Málnás kávé nekem nagyon bejött pl.

2018. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja igen és ha mentek Lillafüredre, az erdei kisvasúttal is megközelíthető, na azt ne hagydd ki. Felnőtt ként is imádjuk. Alagútban mindig kiabál valaki, hogy szabad a csók 😁
2018. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. máj. 12. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Libegő se rossz :D Mi Vikingben,Forintban,Szomjas Szerdában szoktunk iszogatni, kávézóból tényleg a frei a legjobb. 21N
2018. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!