Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest Keleti pályaudvartól...

Budapest Keleti pályaudvartól hogyan tudok eljutni Csepelre legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyáltalán jártas Budapesten, néha metróztam és ennyi.


Ugye hévvel kell menni de hogy jutok el oda legegyszerűbben, mire milyen jegyet kell váltanom és hol?



2018. máj. 13. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


utvonaltervezo nagy csoda am, lepesrol lepesre megmutatja honnan hova.


jegyet annyit vegyel, amennyi jaraton utazol, esetleg napijegyet, ha sokat mesz. lasd meg: [link]

2018. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. piros M2 metroval elmész a Blaha Lujza térig.

2.Ott átszállsz a Buda irányba, Petőfi híd felé a combino villamosra 4-6 a Boráros térnél, Petőfi híd pest leszállsz

3. Felszállsz a HÉV-re Csepel felé. Innen indul, ez a végállomás.

2018. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kell 1db metro szakasz jegy 300Ft

Kell utána Átszállójegy amivel a villamoson lyukasztod az egyik felét és a Héven a másik felét. 530Ft


830Ft-odba lesz a móka, Csepelig.

2018. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Van ennél egyszerűbb út is. Menj a 24-es villamossal a Müpa-Nemzeti színház megállóig, onnan a H7-es hévvel menj Csepel felé, esetleg célállomástól függően valamelyik busszal tovább (több mint 25 négyzetkilométer Csepel, a hév csak kis részét fedi le). Ehhez egy átszállójegyre (esetleg + egy vonaljegyre, ha sokat utazol akkor napijegyre) van szükséged.
2018. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A körúti villamoshoz helyesbítenék, hogy Boráros tér megálló.

Én csepeliként sokszor jártam a Keleti pályaudvarhoz és több szempontból is inkább a metrós útvonalat javaslom. Maradjunk annyiban, hogy kifejezetten nem szeretem a 24-es villamost és annak utazóközönségét... Illetve ha valaki nem ismeri az utat, a Közvágóhídnál eléggé el lehet kavarodni. Jobban, mint a Boráros téren.

2018. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!