Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeged környéki látnivalók?

Szeged környéki látnivalók?

Figyelt kérdés
Szegeden élek a párommal egy ideje. Szinte minden látványosságot láttuk már (Dóm, Füvészkert, Vadaspark, Móra múzeum stb.) jártam már Makón, és Ópusztaszeren. Olyan Szeged környéki látványosság érdekelne amit érdemes megnézni, és busszal ellehet jutni oda. Szeretünk kirándulni. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hova mehetnénk el a napokban? Köszi előre is a válaszokat! :)

2018. máj. 19. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb. mindenhol voltál már.

Amúgy van olyan app, ami jó ötleteket adhat.


[link]

2018. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! :)
2018. máj. 19. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kiruccannék Szabadkára, Palicsra, ennék egy jót a magyarkanizsai halászcsàrdàban vagy Kecskemétre, Csongrádra látogatnék el. Van, hogy at kell szállni, de megéri.
2018. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg szép helyek, utána néztem. Átgondolandó! :) Köszönöm, hogy írtál!
2018. máj. 19. 08:45
 5/6 Márciuska ***** válasza:
Mártélyon hangulatos az üdülőövezet, nyugis de kedves, és még egy kis tanösvény is van. És Mórahalom mellett elvileg van egy bivalyrezervátum, szintén tanösvénnyel, de ott még nem jártam.
2018. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Utána fogok járni! :)
2018. jún. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!