Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha kapnál 24 órára egy kocsit...

Ha kapnál 24 órára egy kocsit hova mennél el vele az országban vagy a környező valamelyik országban?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek autózni. Olyankor szoktunk beszélgetni igazán fontos dolgokról amik foglalkoztatnak bennünket. Én biztos a hegyekbe mennek ahol az ut két oldaláról be lógnak az ut fölé a fák. Pl. Aggtelek-Lillafüred környéke


A Balaton parton is szeretek autózni. Így én lehet nem mennek el külföldre ha mégis talán Ausztriát választanám

2018. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 veterán vas ***** válasza:

Ha 24 órára kapod az autót, az korántsem jelenti azt, hogy 24 órán át nyomod neki. Ha nem vagy gyakorlott vezető -mivel nincs autód- az utolsó 6-8 óra már csak szenvedés lenne.

Arról nem is beszélve, hogy a nap végére vissza is kell érned.

Csak egy példa:

BP:-i indulás, fölgurulnék az ország tetejét(Kékes) ennék egy sült pisztrángot Szilvásváradon, kipróbálnám a sátoraljaújhelyi kalandparkot, fürödnék egyet Hajdúszoboszlón és irány haza. Ez még talán beleférne a 24 órába, és nem is lenne annyira feszített iram.


Bár egy Balaton körüli túra sem megvetendő, néhány megállóval tarkítva (Siófok-Keszthely-Tihany-Almádi.....)

2018. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#4 nekem is ez jutott eszembe! :D


Ha vissza is kell hoznom 24 órán belül akkor csak Horvát partok vagy itthon Tihany, Mátra, esetleg Aggteleki cseppkőbarlang.

2018. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!