Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy kérdésem volna. Valamelyik...

Egy kérdésem volna. Valamelyik környező országban legális a kutya hús? Vagy csak Kínában az? Semmi gyűlölet nincs bennem, pusztán egyszer szívesen megkóstolnám.

Figyelt kérdés
és nem szeretnék azért kínába menni emiatt, ha lehetne inkább környező országokba, Romániába sokszor járok pl.

2013. ápr. 19. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
A kutyam pont ezen elmelkedett hogy hol legalis az emberhus, mert unja a Chapit. Szerintem koss vele uzletet, ha haraphat a hatsodbol talan megenged egy kostolot, termeszetesen a kuzdelembe nem szolok bele. :)
2013. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Digo Barátom ! Extra profit a válaszodért :DD
2013. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
92%
Szerintem csak kínában de lehet h máshol is...
2013. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Európában sehol nem legális, sem a kutya, sem a macska fogyasztása.

Illegálisan meg nem kockáztatnám, mert elég komoly fertözéseket lehet kapni az ellenörizetlen húsoktól.

2013. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A ma 19:00-es válaszom szerintem értelmes és a kérdésedre ad választ.

De ha csak hözöngeni akarsz, akkor jobb lenne, ha máshol tennéd, ez az oldal nem erre lett kitalálva.

2013. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Nincs semmi gyulolet a valaszomban es szettepetni sem akarlak, de semmi sincs ingyen es ahhoz hogy te megkostolnad a Buksit neki is had legyen mar 1-2 szava.

Elvegre teljesen torvenytelen dolog utan erdeklodsz itt, kb ennyi erovel azt is kiirhatnad hogy "melyik orszagban legalis 12 evesekkel hancurozni, mert kivancsi vagyok?".

Csak hogy tisztazzuk mielott nekiallsz megint hozongeni.

2013. ápr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Digo, most is csattanós választ adtál már mint sokszor! :D Ezzel csak egyet érteni lehet, ment a nagy pacsi!
2013. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
először is én egy emberi lény vagyok, a kutya meg egy állat. mind egy hogy itt sokan ezeket a dögöket emberként kezelik, vannak helyek ahol pl megeszik. pl Indiában a tehén a szent állat, mi meg azt esszük meg. ennyi. azért mert kíváncsi vagyok milyen íze van a kutyának, még nem leszek egy szinten egy pedofil, gyerekeket megrontó emberrel. már elnézést.... ez csak gasztronómia... egyébként az állatkínzás azt tudom hogy bűn, és elítélem, de ha valaki az eu szabványoknak megfelelően, ahogy a vágóhídon először kábítanak és utána szúrnak, levágná a kutyáját, hogy azt megegye, szerintem nem lenne ahoz senkinek semmi köze. a disznót is megesszük, holott kb olyan intelligens mint egy kutya, sőőőőt. a lovat is szokták levágni, a lókolbász is egy különlegesség, és az is hihetetlen okos állat. ez a kutyamánia, az állatot emberi szintre való emelés, nekem nem fekszik, soha nem is feküdt.
2013. ápr. 20. 16:45
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


egy cikk a kutya, és macska husiról.

2013. ápr. 20. 17:01
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Azert a kutyat egyutt emliteni a vagoallattal kicsit sem europai gondolat. Az ember legjobb baratja nem tanyerra valo.
2013. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!