Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha elvinném a barátnőmet a...

Ha elvinném a barátnőmet a Velencei-tóra 3 nap 2 éjszaka, félpanzió. Kajával, utazással mennyiből úszom meg kb? Még sosem voltam pl szüleim nélkül ilyen nyaraláson.

Figyelt kérdés
60-70 ezerből megvan?
2018. jún. 12. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1.- nem tudjuk, honnan indulnátok? Nyilván pl. Debrecenből jóval több az utiköltség, mint pl. Bpestről vagy Székesfehérvárról.

2.- nem mindegy, hogy milyen igényeid vannak, milyen minőségű szállásra (pl. Velence Hotel resort Spa-ba biztos nem jönne ki)

3. - egyáltalán nem biztos, hogy találsz szállást- nagyon sokat már jó időben lefoglaltak


De ha beírod a google keresőbe, hogy Velencei-tó szállás, akkor magad is feltérképezheted a kínálatot, az árakat.

2018. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én most viszem az asszonyt és majdnem dupla ennyi sajnos, igaz mi Budapestre megyünk
2018. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Útiköltség mindegy, kocsival viszem, de faterom tankol bele :) Ha megvan a félpanzió, akkor kb nem sokat kell kajálnunk. Persze fagyizás, koktélozás lesz, de a strand pl ingyenes, gondolom a resort spa-ban azért használhatjuk a medencét stb.


Júli elején mennénk kb. 100.000-el számoljak akkor?

2018. jún. 12. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Balatonon teljes ellátással 4 csillagos szálloda 2 főre két éjszaka már 40000-ért van akciósan, csak az ilyet minél elöbb le kell foglalni.

[link]

2018. jún. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

A nők nevében tiltakozok az ellen, hogy te fizessed a barátnőd részét is.

Neki is állampolgári joga, hogy kifizesse a saját fogyasztását.

...hogy mik vannak?!

:)

2018. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, fogadjunk, hogy nem írtad még be a keresőbe, hogy "Velencei tó szállás" (1-es vagyok)

Ha beírtad volna, akkor látnád, hogy Hotel resort spa 2 éj-re 110 ezer ft jól. elején.


[link]


Nem úszod meg, muszáj lesz keresgélned, mert mi itt hiába mondjuk, hogy ez meg az a szállás milyen jó, ha már nincs hely- mint írtam, már rég kellett volna foglalni - júli elejéig már csak 3 hét van..


Amúgy lehet, a Balatonnal tényleg jobban járnál...

2018. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
"A nők nevében tiltakozok az ellen, hogy te fizessed a barátnőd részét is." - Ha ezt most komolyan adtad elő, akkor egy jó hülyeség és elnézést kérek. Miért ne tehetné meg, ha úgy gondolja? Valami miatt én is gondoltam már így és meghívtam, ő kisebb értékben másban vette ki a részét. Illetve melegek vagyunk. Akkor ő most fellebbezzen nekem, hogy márpedig ő is pasi és ne tegyek ilyet? Mi ezt megbeszéltük egymás között. Ha már ennyire egyenlőek akarunk lenni, akkor ebbe gondoljunk bele és hagyjuk meg a személyes megbeszélések jogát.
2018. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó! Te tényleg ennyire hülye vagy??

Ott van a gyengébbek kedvéért a mosoly jel. Szólj anyukádnak, hogy magyarázza el neked is, hogy mi az.

:)

2018. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 E-Zsolesz válasza:
100%
Már bocs, de sorok alatti mosoly-jel aztán nagyon sokat ér. Ezt tényleg kritikusan lehetett érteni, mondom ezt kritika-íróként. Plusz sokat elmond ez a "kérdezd meg anyádat" stílus is. Erről enyit. Úgyhogy egyetértek az előtte olvasható reagálással. Legközelebb érdemes máshogyan kifejezni vagy inkább célszerűen kérdésre válaszolni. Nem is értem, hogy ennek mi volt az értelme így.
2018. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mondom ezt kritika-íróként."


mondom: te is hülye vagy!

2018. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!