Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan jussak haza? Sűrgős!

Hogyan jussak haza? Sűrgős!

Figyelt kérdés
Hajnal 4 kor indul vonatom haza, de meg csak 23ora lesz es addig meg van egy kis ido, szoval fuzesabonyban kellene csovelnem pirkadatig, az lenneva kerdesem, hogy, hogyan juthatok haza ugy hogy semmilyen rokon nem tud elem jonni? Esetleg van valaki erre jar es tiszafured fele megy? Mert eddig ugy nez ki stoppolni fogok. Ez a kerdes nem vicc, ha valaki elvinne azt megkoszonnem, meg meg is halgathatna a storyt hogy mi van velem. :)
2018. jún. 15. 22:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Erre nincs lehetoseg
2018. jún. 16. 00:43
 12/19 anonim ***** válasza:

Stoppolni éjszaka?

3-ig bird ki, akkor nyit a vasútállomás...

2018. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hazaértél épségben?
2018. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Keress egy otp fiokot ha van bankkartyad, ott az elso ajtot ki lehet nyitni vele, legalabb nem fagysz meg.
2018. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Fuzesabony jo hely talaltam csapot nzami meg jarom a varost es cseresznyet keresek kissebb nagyobb sikerrel, mellesleg majd olyan 6 korul erek haza persze delelott es ra 2ora mulva mennem kell egerbe xd
2018. jún. 16. 01:22
 16/19 A kérdező kommentje:
Na most megyek mert a maradek % kell a zenegalgatasgoz majd reggel irok ha valaki erdekel mi tortent addig :)
2018. jún. 16. 01:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagy arc lehetsz :D
2018. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Haha annak tartom magam meg szerenynek, na az volt este ugye vadasztam cseresznyet meg ittam valami nagyon szar vizet ilyen csapbol majd mikor elkezdtem fazni ujra megindultam es hatrahagytam a csapot, majd lon vilagossag ott egy otp fiok es ott aludtam el olyan fel 2 fele majd 4kor felkeltem es mar csak egy orat kellett varnom a vonatra, most hazaertem egy par perce, de anya nincs itthon, nem veszi fel a telot es az egyetlen kaja ami van itthon azt ki kellene sutbi, de a kurwa serpenyonk is bujocskazik :(
2018. jún. 16. 06:56
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondd már, hogy nincs otthon egy szelet kenyeretek, amit megkensz vajjal és megeszed...
2018. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!