Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ellopták az irataim Skóciában....

Ellopták az irataim Skóciában. Hogyan jussak haza?

Figyelt kérdés
Személyi, útlevél minden ami a pénztárcámban volt ellopták. Mit lehet tenni ilyenkor? A repülőm a tegnapi nap folyamán vár visszajött, a londoni nagykövetségen azt mondták, hogy amíg nincs érvényes repülőjegyem nem tudnak semmit tenni..és kitessékeltek.

2013. jan. 12. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy utólag könnyű okoskodni, és már nem segít, de én ezért is tartom mindig külön az útlevelemet, és a személyimet, hogy ha egyiket ellopják, akkor a másikkal még be tudjak menni a magyar követségre esedezni. Amúgy itt okosabbat nem fogunk tudni mondani, mint a magyar követségen dolgozók, mert nekik ez a dolguk, ezzel foglalkoznak, szóval kissé megbízhatóbbak, mint egy itteni névtelen kommentelő. Sok sikert a hazajutáshoz.
2013. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"hogy amíg nincs érvényes repülőjegyem nem tudnak semmit tenni..és kitessékeltek"


Ezt én nem értem! A repülőjegynek mi köze az iratok pótlásához.

2013. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a magyar nagykövetséget, ott segítenek.
2013. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hagytam már el külföldön minden iratomat.

Menj el a magyar nagykövetségre, adnak ideiglenes papírt.


Ha pénzed sincs, az gáz, de itthonról tudnak küldeni Wester Unionnal.

2013. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell a repülőjegy, mert arra a napra fognak kiállítani egy igazolást, amivel haza tudsz repülni.

Foglalj egy repjegyet és azzal menj vissza.

2013. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
keresd fel a magyar nagykövetséget, ahol ha jól tudom ingyen pótolják az irataidat, amennyiben feljelentést teszel a rendőrségen, erre vannak
2013. jan. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

olyan nincs h kitessékelnek! az a dolguk, hogy kiállítsanak ilyen esetben ideiglenes papírokat, h haza tudj jutni!

Az ész megáll ...

2013. jan. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pedig így ahogy mondom kitessékeltek. Aberdeenből átvonatoztunk Londonba, és közölték, hogy amennyiben nincs olyan érvényes repülőjegyem, addig nem tudnak segíteni. Mondom rendben van, lefoglalok az interneten egy járatot, holnap reggel átküldöm fax-on a másolatát, csak az adataimat, meg a pénzt hadd hagyjam itt, mert elég macerás átutazni..közölték, hogy szabályellenes..

Tudom, hogy külön kellett volna tartani az útlevelem meg a személyim, csak pont aznap indult a repülő, amikor ellopták..:/

2013. jan. 13. 10:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Hazajutottál azért valahogy? :)
2014. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne viccelj, haza ne gyere!!! mi a gond ott kint?
2014. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!