Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon miért fizetős mindenh...

Siófokon miért fizetős mindenhol a WC?

Figyelt kérdés
A hétvégén voltunk pár barátommal Siófokon a Petőfi sétányon. Nagyon jó helynek tartom, egy kivétellel: mindenhol fizetős a mosdó használat. A nagystrandon lévő fehér épületek oldalára ki van írva nagy betűkkel, h ingyenes, de mégis ott ülnek az ajtó előtt és szedik a pénzt, ha pedig rákérdezel, még nekik áll feljebb, és nagyon bunkó stílusban válaszolnak. De ami még jobban felháborít, hogy a szórakozóhelyeken is ugyanez van. Bemész, fogyasztod az aranyárban lévő piát, és amikor kimennél a mosdóba, akkor szembesülsz vele, hogy azért is még külön kell fizetni, 100 de inkább 200 ft-ot alkalmanként. Ha az ember lánya tényleg iszogat egy kicsit az este folyamán, akkor 1000 ft minimum elmegy csak pisilésre, ami szerintem borzasztó nagy lehúzás. Ha pedig nem akarsz ilyenre pénzt kiadni, akkor marad a park és a bokros, ahogy a férfiak nagy része is csinálja (csak nyilván nekik jóval egyszerűbb.) Ilyennel még sehol máshol nem találkoztam, hogy egy bulin belül még külön ezért is fizetni kell, ez csak itt divat?

2018. júl. 10. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Szerinted a WC-ket ingyen takarítják?

Ha erre nem a válaszod, akkor rájössz, miért kell fizetni érte.

2018. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
na vajh mír, mer mindenhol ordenáré részeg tömeg vonul, illetve hülyék lennének nem lecsapolni a turistákat ahogy csak tudják
2018. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ingyen takarítják, de akkor legalább ne lenne ott a nagy INGYENES felirat, ami szerintem eléggé megtévesztő, és jogos, ha számon kérik az emberek, hogy miért kell mégis fizetni. Ez van a parton, de a bulihelyeken továbbra sem értem, hogy miért kell még külön fizetni érte, hiszen ott van bevétel bőven, a piákból, plusz belépő ugye ahol van.
2018. júl. 10. 13:16
 4/9 anonim válasza:
100%

Idéntől a Plàzában is fizetős lett. Elvileg ha moziba mész és viszed a blokkot akkor nem kell fizetni.

Amikor utoljára voltam a sétànyon bulizni, akkor még nem kellett fizetni. Igaz nem most volt màr.

2018. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

"Ha az ember lánya tényleg iszogat egy kicsit az este folyamán, akkor 1000 ft minimum elmegy csak pisilésre"


Ha annyit tudsz inni, hogy egy este 10 x is wc-re kell menned, akkor kő gazdag vagy.

Avagy a pasikon élősködsz, akik az italodat igen, de már a wc-det nem fizetik?!

2018. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Rossz a pros tata.

Ja, hogy lány vagy.

Akkor a pros nyanya

2018. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

A Balatonnál abból csinálnak pénzt, amiből csak akarnak. A lángos is valahol 1000-2000Ft körül van. De nem járnak jól, mert mindenki meg fogja oldani máshogy az étkezést és a vécézést is, és a nyakukon marad minden. erre biztatok mindenkit, hogy vigyen magával élelmet, és keressen megfelelő helyet, ahol el tudja végezni ingyen a dolgát! Ne támogassátok azt, aki rajtatok akar élősködni!


A vécék takarításáról annyit, hogy én több vécében voltam már, de nem sokon néz ki az, hogy takarítják is. A másik, ha meg fizetsz nekik, minimum kedvesnek kéne lenniük. Szóval nem értenek a kereskedelemhez.

2018. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D. Brasco ***** válasza:
95%
Nem tudom mi meglepő van ebben,mikor ma már a balatonnál még azért is fizetni kell hogy egyaltalan ott vagy!Aztan csodalkozunk hogy miert nem jár már oda senki,meg a külföldiek is egyre kevesebben vannak.......nyilván,hiszen aranyáron van már a szar is,rajöttek higy csak a lehúzás megy!Ráadásul a mellett a rossz pocsolya melletti egy hetes nyaralas árából gyakorlatilag már bőven a tengerig lehet menni bárhol europan belül!
2018. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5: Nekem nem kell innom sokat ahhoz, hogy sokat kelljen pisilni, bőven elég 2 pohár pezsgő, vagy 1 üveg sör is.


Egyébként meg eddig nem nagyon jártam még ott Siófokon, ezért is lepett most meg ez a hihetetlen lehúzás, ami ott megy. A kaja és piaárakat még elnézem, hiszen vízpart, főszezon, nyaralóhely stb., de ezek mellett a mosdó dolgok mellett már nem tudtam szó nélkül elmenni. Aztán persze csodálkoznak, ha mki a parkban végzi a dolgát.

2018. júl. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!