Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben el jutni keleti pályaudvarról a Liszt Ferenc repülőtérre?

Figyelt kérdés
BKV-val lehet gondolom, de valaki le írná a menetét? Hanyas buszok stb, illetve a menetrend.
2018. júl. 24. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

1. Deák tér: 100E (vagy sima 100?) busszal zötykölődhetsz a kr.vamelegben tizenötezer másik emberrel együtt.


Undorító megoldás, minden értelmes fővárosban van NORMÁLIS vonat, vagy akármi a reptérre, nem egy retkes koszos busz.

2018. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
M2 > Deák tér és onnan a busz
2018. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a legegyszerűbb, de én így járok dolgozni és kényelmes: akármelyik busszal 5, 7, 7E, 8E, 108E, 110, 112, 133E elmegyek Zugló vasútállomásig, ott felszállok a Ceglédi, vagy Monori vonatra és elmegyek vele Ferihegy vasútállomásig. Onnan már csak 10 perc a 200E-vel a reptér, és a felsoroltak közül ez a legundorítóbb járat az egész vonalon, úgyhogy örülök, hogy így csak 10 perces vele az utam...

A 100E-re ha nekem fizetnének, se szállnék fel. 900ft-ért megdöglesz a melegben a heringpartyban.

Akkor már inkább 4-es metró Kálvin térig, aztán 3-mas metró Kökire és onnan 200E.

2018. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb: M4 metróval a Kálvin térig majd 100E busszal a reptérre.


Legolcsóbb: M4 metróval, Kálvin térig, M3 busszal vagy metróval Kőbánya-Kispestig, majd 200E busszal a reptérre.


A fent vázolt vonatos megoldás hátránya,, hogy ritkán jàr.


A 100E mostanában sűritve lett. Nem olyan elviselhetetlen heringjárat, mint volt pár hónapja. 900 Ft rà a jegy.

2018. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!