Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Városliget magába foglalja az...

Városliget magába foglalja az Állatkertet, meg amit wikipedánban irnak? Meg hivatalos honlapon? És hogy jutok el a városligetbe? Keletitől (vonat pályaudvar)

Figyelt kérdés
Bocsi, sajnos enynire tudatlan vagyok ebben a dologban. El akarok menni a Városligetbe biztos jot lehet sétálni meg minden. És Margitszigetre hogy?
2010. jún. 21. 22:56
 1/4 anonim válasza:

nem tudom mit írnak a wikipédián, de ha a városliget címszó alatt van, akkor hozzá tartozik, biztosan :) magában foglalja az állatkertet is, igen.

eljuthatsz pl kisföldalattival, keletitől metro, deákon pedig át át tudsz szállni a kisföldalattira, és a hősök terénél vagy elötte eggyel (nem ugrik be mi a megálló neve) le tudsz szállni.

margigit szigetre pedig el tudsz jutni a 4-es, 6-os villamossal, fel tudsz rá szállni a nyugatinál, de nézd meg inkább a bkv honlapján, van olyan megálló, hogy margitsziget

2010. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok minden van a ligetben, egy nap kevés hozzá.

A Keletitől a városliget sarka (Dózsa György-Ajtósi sarok) kb. 1 Km-re van, laza sétával 20 perc. Bár ott még csak sétálni lehet, a turisták tömege a másik oldalon van. :)


tegnap 23:54

Szép kerülő metróval+kisföldalattival, de ha már arra küldöd, akkor vagy a Hősök terén, vagy utána a Széchenyi fürdőnél érdemes leszállni.

A villamos nem áll meg a szigeti lejárónál. Vagy gyalog, vagy a 26-os busszal lehet bejutni a szigetre amióta szétkapták a Margit hidat.

2010. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. jún. 22. 08:08
 4/4 anonim válasza:

hupsz, igaz, kicsit régen jártam arra, elfeldkeztem a margit-hídról...


első voltam

2010. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!