Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenben hol találhatok...

Debrecenben hol találhatok szép házakat?

Figyelt kérdés
Egy napot itt kell töltenem, és mivel nagyon szeretek igényes, modern, újépítésű házakat nézegetni, és fotózni, arra gondoltam hogy ezt akár Debiben is megtudnám tenni. Biztos vannak itt is ilyen utcák, környékek. Csak mivel nem vagyok itt jártas, nem sok mindent ismerek az állomáson és a fórumon kívűl. Ha tudna valaki mondani ilyen helyeket, azt nagyon megköszönném.

2018. szept. 27. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A Nagyerdő a legjobb környék Debrecenben, az egyetemek környékén van néhány egész jó ház.

A Nagyerdei körúttól jobbra eső utcákban (a belváros irányából értem).

2018. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha igényes lakóházakat akarsz fotózni, akkor a különböző lakóparkok (pl. Liget, Vezér u. Veres P u. stb) utcáit járd be, valamint a Nagyerdő villáit stb.

Ha nagyon izgalmas középületeket akarsz fotózni, akkor az egyetem campuszait járd végig - ne hagyd ki az egyetemi sportcsarnokot, az Agórát, a Nagyerdei Stadiont, a Főnixet, az Uszodát, a Nagypiacot vagy épp a Forest Office-t (ezt most adják át, egészen egyedi épületegyüttes!) Ez még sok is egy napra...

2018. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!