Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová érdemes hosszú hétvégére...

Hová érdemes hosszú hétvégére utazni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van kedvenc helyetek amit tudnátok ajánlani?
2010. jún. 28. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét szállást nem írok, de pl. Fertő-tó környéke (az osztrák részen Ruszt nagyon szép, de itthon is van sok látnivaló) vagy az Őrség.
2010. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Visegrád. Nagyon sok minden van ott. Ott a vár, lehet kirándulni, a bobpálya, mellette canopy. Ha odamész, a Hotel Silvanust ajánlom. A Dunakanyarra néz, ami gyönyörű.
2010. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
az Őrség vagy a Szigetköz szerintem is nagyon jó! Akár olyan helyet keresel, ahol inkább kirándulni lehet, akár városban (is) barangolnál. Mondjuk Eger legalább ennyire jó minden szempontból. én most épp itt keresgélek www.kutyasszallasok.hu. vannak nagyon jó szállások, de nyilván van még bőven oldal, ahol találhatsz.
2010. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lillafüred nekem nagyon bejött.
2010. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!