Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Booking.com-on a dátummódosí...

A Booking.com-on a dátummódosítás pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

A történet röviden törömören: még ma foglaltam 2 éjszakára egy szállást 104 euróért, de rájöttem, hogy mégegy nap lemaradt és a dátummódosításnál át is állítottam, ezt engedélyezték, mert szabad volt a szoba még egy éjszakát. E-mailt is kaptam, hogy 156 euro lesz a teljes ár így. Június 19-ig ingyenesen lemondható a szállás. Erre hirtelen a dátummódosítás után kapok egy smst, hogy levontak 52 eurot a számlámról.

Pénzbe kerül a dátummódosítás?

Köszi a válaszokat!



2019. jan. 3. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész biztosan nem.
2019. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Szerintem olyan szállást foglaltál ahol ki van írva, hogy előleget vagy az egész összeget bármikor foglalhatják.
2019. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor most ezt a pénzt vissza fogjàk utalni vajon? Már írtam nekik e-mailt, remélem hamar jelentkeznek.
2019. jan. 3. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják. Majd a szállásnál amikor fizetsz beleszámolják.
2019. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Viszont elfelejtettem beleírni, hogy utána találtam jobb szállást másik oldalon és ezt lemondtam már elvileg ingyenesen. Azért és írtam a történetbe bele, hogy ingyenesen le lehet mondani, csak utána elfelejtettem írni, hogy lemondtam már, aztán jött az sms az utalásról...

Holnap megkeresem őket, a válaszokat nagyon köszönöm!

2019. jan. 4. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!