Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Booking.com - mit lehet tenni?

Booking.com - mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap este foglaltam (volna) április 28-ra szállást egy budapesti hostelbe. Végigcsináltam a procedúrát, aminek a vége az lett, hogy a mai napra (ápr. 4.) lett egy foglalásom. Próbáltam átfoglalni, nem ment. Írtam a szállásnak, ma reggel felhívtam őket (egy angolul erős akcentussal beszélő emberke vette fel, persze nem jutottunk semmire). Töröltem az egészet, így most fizethetnék 11 eurót a nagy semmire. Tudok-e még valamivel próbálkozni, vagy fizessem ki, a szálláshelyet pedig tegyem feketelistára?

2017. ápr. 4. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokat nem tudsz tenni, mert sajnos te hibáztál azzal, hogy a mai napra foglaltál. Ha törölted a foglalást, és nem vonják le a pénzt, akkor viszont szerencséd van. Olvasd el bookingon a szálláshely szabályzatát, bár a legtöbb esetben pár nappal a foglalási dátum előtt való lemondás az első éjszaka árának levonásával jár.
2017. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ami infót találtam róluk, az az, hogy a készpénzes fizetést preferálják, és a hitelkártya csak biztosítékként szolgál. Amúgy ha válaszolnának az általam küldött e-mailre, tudnánk egyezkedni. Beszélgettem más szállásadókkal, ők azt mondták, hogy ha valaki időben (vagy akár időn túl) de jelzi, hogy nem tud menni, eltekintenek a foglalási díjtól. Ezt a céget nem ismerem, de jó értékelései vannak, bár úgy tűnik, a kommunikáció nem az erős oldaluk.
2017. ápr. 4. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sikerül őket elérni, szerintem belemennek, ha később amúgy náluk szállnál meg.
2017. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!