Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vadkemping? (afskojasidasd)

Vadkemping? (afskojasidasd)

Figyelt kérdés

Sziasztok régen elég sokat jártunk családdal horgászni, ekkor még kicsi voltam. Volt hogy 5-6 napig voltunk egy horgászhelyen, sátor bogrács minden. Most már felnőttként a párommal mennék kettesben. Mennyire lett szigorú ez a dolog? Akármekkora döbbenet én nemrég tudtam meg a 24órás szabályt. Ami nem tiszta, hogy most a rendőr honnan tudja hogy én mikor érkeztem 1napja,2napja vagy 4, semmiből nem jönne rá. Semmi szemetet nem hagyok vagy ilyesmi, kulturáltan pecázgatok, meg ott egy sátor és kész.Szóval nekem kicsit értelmetlen ez az egész.

A másik kérdés a tűzre vonatkozik, mindig raktunk tüzet bográcsozáshoz, esti szalonnasütéshez. Ha nincs tűzrakási tilalom akkor rakhatok bárhol? vagy csak tűzlerakóhelyre? Folyópartokon nem is létezik ilyen hogy tűzlerakóhely mégis minden horgászhelyen van nyoma a tűzrakásnak.(Sajnos a szemetelésnek is, de én sosem hagyok magam után semmit, még halat se hozok, akármennyit fogok.)


2019. jan. 16. 16:31
 1/4 D. Brasco ***** válasza:

Azert semmi ertelme ennek a 24ora tarozkodasnak mert mint te is látod senki nem tudja ellenőrizni!Tüzet rakni viszont tenyleg csak kijelölt helyen lenne szabad,megint mas kerdes hogy ezt is sokan lexarják!

Egyebkent az erdőtörvényben minden megtalalsz ami erdekel!

2019. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hordozható kerti grill sütőbe nem tudnak belekötni, amúgy folyóparton minden TILOS, vagy SZIGORÚAN TILOS újabban,fingani is csak a kijelölt helyen lehet.
2019. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem kempingezős gázos eszközön ha sütök,főzök akkor azt lehet.

Csak ugye minden második horgászhelynél ott a parázs pár napról hétről visszamaradóan.. Meg másokat is hallottam akik napokra mentek ki.

Csak most, hogy felnőttként fogok nekivágni ilyeneknek, kicsit tájékozódni akartam.

Köszi a válaszokat

2019. jan. 18. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
24 órát nem haladhatja meg a tartózkodás, tüzet pedig kijelölt helyen rakhatsz. Gyakorlatban senki sem szokott belekötni ha nem autóval, motorral, quaddal mész ki és túrsz szét mindent.
2019. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!