Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SZOT üdülők itthon?

SZOT üdülők itthon?

Figyelt kérdés
Keresek valami jó kis volt SZOT üdülőt, amiben fedett medence is van, nyáron mennék. Leginkább olyat keresnék, ami tiszta retro, belül is. Vagy manapság már nincs ilyen?
2019. febr. 7. 03:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég nincs ilyen. Bár Budán elkezdték a SZOT szálloda építését, de luxusszálloda lesz belőle.
2019. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Szakszervezetek Országos Tanácsa megszűnt. Előbb új nevet kapott, majd teljesen átalakult Magyar Szakszervezetek Országos Szövetségévé. Ma már csak egykori SZOT-üdülőket találhatsz, többségük kívül-belül átalakult. Ha retró alatt az igénytelenséget érted, az már szerintem eltűnt. Szép helyen van, az épület is nagyon szép, van belső medencéje a Lillafüredi Palotaszállónak. Egy ideig SZOT-üdülőként üzemelt, de nem annak épült, hiszen régebbi. Van medence benne, ha jól tudom. Galyatető is jó, medencét szintén nem tudom.

Sok egykori szakszervezeti és vállalati üdülő van a Balaton körül is.

2019. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
1989 óta nincsen szot. De van egy jó hírem is, helyette kinyitott pl. a booking.com. Az is olyan, csak nem mindig adnak vacsorát.
2019. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!