Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretném megkérni a barátnőm...

Szeretném megkérni a barátnőm kezét és egy romantikusabb helyszínt szeretnék keresni erre az alkalomra. Magyarországon belül tudtok olyat, ami alkalmas lehetne erre?

Figyelt kérdés
Sok helyen voltunk megfordultunk már az elmúlt években, de Lillafürednél gyönyörűbbet nem láttunk.

2019. febr. 12. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lillafüredet ajánlottam volna én is. Vagy Eger. Vagy Szilvásvárad. De ott van Bory Vár. Az tényleg olyan mint egy mesebeli kastély.
2019. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Gyakorlati tapasztalatból ajánlom Lillafüredet. Nekem ott még senki sem mondott nemet. Igaz, csak egyszer próbálkoztam.


Külön figyelmességként a kritikus ponton előbújt a nap a felhők mögül. Jó szervezők dolgoznak ott, na!

2019. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Rózsa-kő Badacsonyban.
2019. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Visegrágot ajánlom.
2019. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ahol először voltatok együtt.
2019. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!