Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Szeretném megkérni a barátnőm kezét és egy romantikusabb helyszínt szeretnék keresni erre az alkalomra. Magyarországon belül tudtok olyat, ami alkalmas lehetne erre?

Sok helyen voltunk megfordultunk már az elmúlt években, de Lillafürednél gyönyörűbbet nem láttunk.

Keress kérdéseket hasonló témákban: házasság, eljegyzés, utazás

febr. 12. 08:39  Privát üzenet  

A válaszok
Lillafüredet ajánlottam volna én is. Vagy Eger. Vagy Szilvásvárad. De ott van Bory Vár. Az tényleg olyan mint egy mesebeli kastély.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 12. 09:40 Privát üzenet

Gyakorlati tapasztalatból ajánlom Lillafüredet. Nekem ott még senki sem mondott nemet. Igaz, csak egyszer próbálkoztam.

Külön figyelmességként a kritikus ponton előbújt a nap a felhők mögül. Jó szervezők dolgoznak ott, na!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 12. 09:52 Privát üzenet
A Rózsa-kő Badacsonyban.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 12. 11:32 Privát üzenet
Egyedem Begyedem nevű felhasználó válasza:

Én Visegrágot ajánlom.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 12. 12:49 Privát üzenet
Ahol először voltatok együtt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 12. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Balaton, Velencei-tó, Fertő-tó, Tisza-tó. Ezeken kívül vannak még jó strandolásra alkalmas tavak Magyarországon?
Magyarországon hány olyan repülőtér van, ami elméletileg alkalmas lenne nagy utasszállító gépek fogadására?
A párommal elmennénk egy Wellness hétvégére. Hol találok olcsó, és kikapcsolódásra alkalmas helyet Magyarországon?
Magyarországon belül melyik térség, illetve ott milyen szálloda alkalmas egy hétvége eltöltésére, ha van két,8 és 10 éves izgő-mozgó fiam, és egy természetbarát férjem, de én...
Tudtok Magyarországon olyan helyet mondani, ami elszigetelt, természetközeli, de alkalmas arra, hogy sátorban ott aludjunk?
Tudtok bootcampre (CSGO) alkalmas szállást Magyarországon?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!