Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Párommal Okt 27. -én leszünk 10 évesek. Ez alkalomból keresek alkalomhoz illő helyet. Tudnátok ajánlani valami nagyon jót?

Csak Magyarország jöhet szóba. Folyamatosan nézelődök, és igy itt is felteszem a kérdést. Igazából bármi szóba jöhet, mindent meghallgatok. Köszönöm a válaszokat.

febr. 20. 15:28  Privát üzenet  

A válaszok
Miskolc Avalon, Egerszalok, Debrecen, Tisza-tó környéke mind mind megéri a pénzét

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 20. 15:42 Privát üzenet
10 évesek lesztek? Talán egy játszótér alkalmas lenne.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 20. 15:43 Privát üzenet

booking.com

Mire 10 évesek lesztek, talán megtanulod használni is.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 20. 16:12 Privát üzenet
Ej, de sokan jöttetek Degecről. :D

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 20. 18:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kérdésem a következő: Ha találkozok egy régi lány ismerősömmel hogyan illene köszönnöm? (tudom, tudom, valakinek ez könnyen megy, valaki másodpercek alatt ki talál egy vicces...
A Kiwisun-ban meg kell venni a napozó krémet külön nagy kiszerelésben vagy lehet kérni külön kisebb adagokat is, amik pár alkalomhoz elegendők?
Ha egy 3 csillagos welness szállodában azt kérik hogy "az étkezéseknél a környezethez és az alkalomhoz illő öltözékben szíveskedjenek megjelenni" akkor milyen ruhában illik...
A barátnőmmel nemsokára leszünk 100napja eggyütt. Ez alkalombol meg szeretném lepni valamivel, de nem egészen tudom hogy mivel. Esetleg valaki mondana pár tippet?
Verset keresek? A volt főnököm nyugdíjba vonul (férfiről van szó) és ebből az alkalomból a műsor keretében búcsúztatnám. Valaki esetleg ismer valami szép verset, ami azért nem 10...
Melyik az az utazási iroda amelyik most 15 éves és ez alkalomból a 15 év alatti gyerekeknek kedvezményt ad?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!