Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A román határon belenéznek a...

A román határon belenéznek a bőröndökbe?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék kivinni füvet, és a bőröndömbe raknám. Osztállyal megyünk (kb 12 fő) és külön busszal mennénk. Drogszimatoló kutya lesz? Sok kérdésem van

2019. febr. 28. 17:32
 1/6 anonim válasza:
76%
Srácom, szerintem offold az ötletet és érezd magad jól tudat módosító szerek nélkül. Én is benne voltam, de be kell látni semmi értelme.
2019. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi már sokszor jöttünk-mentünk, és ahogy emlékszem egyszer belenéztek a bőröndbe. Inkább amikor jössz vissza magyarba, akkor szokott az lenni, hogy ki kell nyitnod a csomagtartót, belenéznek és továbbengednek. Nem vagyok benne biztos, de mintha egyszer kicipzároztatták volna az egyik bőröndöt, de nem volt semmi komoly, csak látták hogy sok ruha van bent és ennyi.

Ha nagy busszal mentek többen, nem hinném hogy egyesével végignézik.

Kutyára nem emlékszem, de lehet hogy csak azért nem vettem észre, mert nem volt aggódnivalóm és tök természetesnek tűnt egy kutya a határnál..


Helyedben meg sem próbálkoznék ilyennel.


"Osztállyal megyünk"

Már ilyen fiatalon megy a cuccozás? Jujj de menci..

2019. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne kockáztass. egyszerűbb kint alkoholt venni
2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sose tudni hogy miert, de lehet hogy a hatarorok kapnak vmi fulest, vagy mert unatkoznak, vagy mert nincs jobb dolguk es szuroproba szeruen megszimatoltatjak a buszt a kutyaval

azonnal lebuksz, hiaba csomagolnad hagymas, parfumos, akarmilyen papirba a fuvet, kutyunak olyan az orra, hogy azt nem vered at

ha pedig lebuksz, akkor sulyosbito korulmeny lesz, hogy hataron akarsz vele atlepni es ha a roman hataron kapnak el akkor megnagyobb szopas, mert roman torvenyek szerint fognak kezelni... kell az neked? Osztaly mehet vissza Pestre teged meg fogdaban tartanak, amig anyu-apu megerkezik, mert gondolom kiskoru vagy...


"A fogyasztásért kiszabható legsúlyosabb büntetés két év börtön, azonban ha ez az első ügyed, jó esélyed van arra, hogy csak megrovást alkalmaznak, vagy az ügyész elhalaszthatja a vádemelést. Erről azonban nem te, hanem az ügyész dönt."

2019. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi fel evben kb 10szer voltam Erdélyben. Volt hogy lasdítanom se kellett, volt hogy a csomagtartóbol kiválasztottak egy bőröndöt és ki kellett nyitnom hogy megnézzék. Szerintem nem éri meg kockaztatni. Ha buksz, annak súlyos következmenye lehet.
2019. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sok kérdésem van... nem lehet pár napot eltölteni fű nélkül? Egy ilyen drogfüggő miért megy külföldi utazásra, nem egyszerűbb otthon a csatornában fetrengeni? hogyhogy iskolába jár?


Am drogot mindig keresnek, és a csoportokat mindig jobban megbogarásszák.

2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!