Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarorszagra szeretnek...

Baricz Zoltan kérdése:

Magyarorszagra szeretnek utazni Romaniabol ismeroshoz! Kiskoru vagyok! Pontosabban 17 eves. Megvan a roman es a magyar allampolgarsagom is. Kerdes: Magyar utlevellel beengednek magyarorszagra, vagy kell kisero nagykoru szemely is?

Figyelt kérdés

17 eves

2-os allampolgarsag



#Magyarország #kiskorú #szuloi engedely
2017. ápr. 1. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
a kanyarójárvány miatt kizárt.
2017. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze. A magyar útleveledet használva magyar állampolgár vagy.

A kiskorú felnőtt kísérete egy olyan EU-s ajánlás, amit csak a románok hatóságok alkalmaznak, azt is csak kiskorú román állampolgárokkal szemben. Neked, magyar útleveles magyar állampolgárként semmi közöd az egészhez.

2017. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem is ugyan ez a kerdes foglalkoztat..en is szeretnek menni magyarba es en is 17 vagyok, csak engem az erdekelne hogy muszaj meglegyen az utlevel? Nem eleg ha siman anyum meg apum ir egy engedelyt hogy mehetek nelkuluk is?
2017. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!