Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szalajka völgy és Lillafüredi...

Szalajka völgy és Lillafüredi hétvége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki aki a címben említett helyeken lakik, vagy jártas tudna segíteni?

Egy 25 év körüli pár mennyire tudja magát lefoglalni ezeken a helyeken? Mindketten gyerekként voltunk itt, és visszamegyunk egy hétvégére. Csak két nap, egy éjszaka ott alvással.


A kérdésem, hogyha csak az alap dolgokat néznénk meg(szalajka völgy, Lillafüred, kisvasút, cseppkőbarlang) , erre mennyi időt számoljak?

Két külön napra tennénk Lillafüredet és Szilvásváradot.


Néztem esetleg, hogy a Lillafuredi naphoz hozzá lehetne csapni a miskolci állatkertet. Nem tudom mennyire jó a Fővárosihoz képest.


Minden tipp, ötlet, és tapasztalat jól jönne! Akár kajalasi lehetőségrol is, ár értékben jó éttermekkről.


2019. márc. 29. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdés mi érdekel titeket?


Mi 5 napra megyünk a nyáron erre a környékre, és mi túrázni fogunk, csepköbarlangba is elmegyünk, és pihenünk.

Cél, hogy pl felsétélunk a v´zeséshez, de ha lesz valahol ahol megpihanünk vagy valami nagyon tetszik ott akár 1-2 órát is megállunk pihenni.


Nem tudom mennyire unalmas a kapcsolatotok, de ha csak ketten mentek akkor lehet romantikázni, egy piknik takarót vinni, és csak a természet lágy ölét élvezni. Èlvezni, hogy ketten lehettek.

2019. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Lillafüred jelenleg egy nagy nulla. Pár hete arra jártam munka után, a vízesés elapadt, kisvasút nem működött.

Én inkább Szilvásváradra mennék, több időt el lehet ott tölteni. A környéken csak a Nyíregyházi állatkertbe érdemes menni. Nem tudom merről jöttök, ha nem esik ki, én inkább a Miskolci helyett oda mennek.

2019. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lillafüred egy napra vagy hétvégére teljesen jó választás, illetve Szilvásváraddal is jól kombinálható. Előbbit egyébként lánykérésre is meleg szívvel ajánlom :)
2019. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most elvileg jár a kisvasút, a vízesés valóban nem működik. Kisvasúttal az őskohót is megnézheted, a pisztrángost is, meg be lehet menni Miskolcra és villamossal a várig, nagyon szépen meg lett csinálva. Lillafüreden van libegő, csónakázótó, több barlang. Az állatkert nagyon jó, a nyíregyivel ugyan tényleg nem ér fel, de ez nem meglepő, mert az a legjobb az országban, viszont Nyíregy messze van.
2019. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!