Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit tegyek ha félek az osztály...

Mit tegyek ha félek az osztályom előtt strandolni?

Figyelt kérdés
Júniusban megyünk 2 napos osztálykirandulásra, baromi jónak tűnik, nem szeretném kihagyni, életem első több napos kirandulasa lenne az osztályommal, viszont rettegek az egyik programtól. A 2. Nap egy strandra megyünk, és félek hogy ki fognak cikizni a kinézetem miatt. Nagyon vékony vagyok, kórosan sovány, tejfehérje érzékeny. És mellé még vitilógos is. (Foltos a böröm). Biztosan elkezdenek majd cikizni, csúfolni, meg ha ezt korabban nem is tettek. Én pedig nem tudok elmenni csak úgy egy beszólás mellett :( kérlek segítsetek.

2019. márc. 29. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném, hogy ilyen gonoszak lennének.

De ha téged zavar:

Nem feltétlen kell a strandon fürödni. Lehetsz ruhában is.

Vagy vannak sokat takaró fürdőrucik.

[link]

[link]

[link]

[link]

Ilyen jó fürdőruci capri nadrágok is.

2019. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem érdemes a hozzád legközelebb álló osztálytársaiddal előre beszélni erről a félelmedről, így legalább a számodra legmértékadóbb emberek nem fognak puszta érzéketlenségből, a testeddel kapcsolatos fenntartásaid ismeretének hiányából fakadóan gúnyolódni.


Ez azért is fontos, mert később is rányomhatja az emberi kapcsolataidra a bélyegét az, ha egy, a társadalom által ideálisnak tartott, de túlidealizákt testképhez viszonyítgatod magadat, amit azért igazából kevesek érhetnek el.

2019. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggaszt a dolog, kamuzd azt, hogy otthon hagytad a fürdőruhát vagy pont "megvan" és ezért nem fürdesz.
2019. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Testnevelés óra előtt/után nem szoktatok átöltözni? Akkor már csak látták a bőrhibádat. Hol van rajtad egyáltalán? Hányadikos vagy? Ha már látták és eddig nem hozták fel, ezután se fogják. Ha elmúltál 12 simán mondható, hogy megjött és nem akarsz strandolni.
2019. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!