Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk kirándulni...

Hová menjünk kirándulni Veszprém környékén?

Figyelt kérdés
Már majdnem mindenhol voltunk...
2019. márc. 31. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem úgy korrekt, ha felsorolod, hol voltatok már és akkor hozzáteszem azt, amit kihagytatok es szerintem jó hely!
2019. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az sem derül ki, hogy mit értetek kirándulás alatt. Én a legtöbb esetben rövid (15 km-nél nem hosszabb) erdei sétát, vagy egy-egy nevezetesebb kültéri természeti vagy építészeti látványosság meglátogatását értem alatta.


Veszprém környékén pl.:

- A sok-sok kilátó egyikének meglátogatása. Pl. Papod, Ámos-hegy, Kis-Bükk, Csatár-hegy, Majer Antal kilátó (Bánd, tiszafás), vagy a Balaton-felvidék kilátói)

- Kirándulások sokfelé a Bakonyban, Balaton-felvidéken. Pl. Csesznek környékén Ördög-árok, Kő-árok, Kőmosó árok, vagy pl. Füred környékén Koloska-völgy, Siske-völgy, esetleg a Tihanyi-félsziget, Bakonybél környéke, Várpalota környékén a Vár-völgy, Burok-völgy, stb., stb. Én sok évig éltem Veszprémben, de nem mondom, hogy nem mondanám, hogy a környéken mindent láttam, mindig volt újabb és újabb.

2019. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ide ne gyere..nincs itt semmi jó
2019. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!