Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolctól Szombathelyig...

Miskolctól Szombathelyig mennyibe kerül a felnőtt és a diák vonatjegy?

Figyelt kérdés

Vagy Szombathely helyett esetleg Sopronig.


Köszönöm előre is a segítséget.



2019. ápr. 8. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvira mit mond?
2019. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem az általad említett oldalon. Köszönöm a segítséget. :)

Még annyi kérdésem lenne, hogy mi a különbség az egyes és a kettes kocsi között? Mert az egyeshez sokkal drágább úti költséget ír.

2019. ápr. 8. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:

1: elsőosztály

Gyakorlatilag már csak az intercityn és a nemzetközi vonatokon van 1.o.

Kényelmesebb az ülés, nagyobb a lábtér, kevesebb ember van a kocsiban (80 vs. ~54-60) 2-1 arányban vannak osztva az ülések, nem 2-2 van egy sorban. Néha csendesebb, bizonyos esetekben ott van konnektor. Kb ennyi.

2019. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első osztályra főleg a távolsági csúcsidőben érdemes jegyet venni, péntek és vasárnap délután, mert általában nincsenek annyira sokan e kocsikban.
2019. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Még egy kérdés eszembe jutott, hogy van olyan mikor az átszállásra 10-15 perc jut. Ilyenkor előre érdemes az egész utat kifizetni? Hogy ne menjen el idő gondolom az átszállásból. Viszont mi van ha 10-15 percet késik a vonat akkor ki kell fizetni a következő járatot? Jellemző a késés?
2019. ápr. 9. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van jegyed egy útvonalra végig, akkor ha lekésed az egyik vonatot, csak a helyjegyet kell megvenned a következőre. MÁV-ról olyat kérdezni, hogy jellemző-e rá a késés, az kicsit olyan, mintha az égről kérdeznéd, hogy jellemző-e rá, hogy kék.

Én is miskolci vagyok, megértem, hogy szép város, de ennyire nem tetted ki a lábad még sose? :)

2019. ápr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Őszintén még sosem vonatoztam egyedül. És utoljára is még kis koromban kísérettel.

Debrecenben laktam egy ideig, de oda is mindig busszal jártam. Egerbe is jártam párszor, de oda is busszal.

Pestre viszont sose, nyugatra meg még úgy se vonattal.

Ezért kérdezek ennyit.

Köszi a válaszokat!:)

2019. ápr. 10. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!