Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül összesen 2...

Mennyibe kerül összesen 2 felnőtt és 2 gyerek (13 és 15 éves) vonatjegye Szolnoktól (vagy a Keletiből) egészen Marosvásárhelyig? Persze csak a 2. kocsiosztályon. Plusz a helyjegy és a pótjegy (ha kell)?

Figyelt kérdés
nem találtam sehol kiírva ( még a MÁV oldalán sem)

#vonatjegy #Románia #Marosvásárhely #2 felnőtt és 2 gyerek #Tirgu Mures
2013. szept. 29. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pedig le van írva!


[link]

2013. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kérlek le tudnád nekem írni a pontos összeget? nem tudom megoldani egyedül. körülbelül 3 hétre szeretnénk menni.
2013. szept. 29. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod megoldani? Nem tudsz számolni? Megkeresed a konkrét vonatot, és oda van írva, hogy mennyi rá egy darab teljes árú jegy (ezt megszorzod kettővel), majd külön rákeresel, hogy mennyi a diákjegy (de mivel az tudtommal még mindig 50%, talán magadtól is ki kellene tudnod számolni...), és akkor abból is veszel kettőt. Ez egy irány, visszafele pedig ugyanannyit fizettek.

Az is oda van írva, kell-e hely- és/vagy pótjegy.

2013. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
amíg ezt leírtad már segíthettél volna nekem konkrétan...:// elhiszem, hogy más meg tudja oldani, de én (59 éves létemre) nem tudok megbirkózni vele.. szóval köszönöm...
2013. szept. 30. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Külföldre nincs is diák kedvezmény, szóval hülyeséget mondott a válaszoló. Elvileg tilos de van aki szokott úgy trükközni, hogy határáig sima belföldi diákot vesz, a kinti szakaszra meg külön.



Amúgy miért nem mentek repülővel? Lényegesen gyorsabb és sokszor jóval olcsóbb is. 1-2 ezer forintért el lehet jutni néha Budapestről Marosvásárhelyre. Vonattal a határig se, még diák áron se ennyi pénzből.

2013. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mindig nézem a repülőjegyeket de mindig kb. 98000 ezer forintba kerül..
2013. okt. 11. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kerül annyiba?? :O Szerintem kb. sose kerül annyiba Bp-Marosvásárhely... valamit nagyon elnézel. Vagy hány emberre számoltál ennyit? Mert utasonként tuti nem ennyi. Ennek töredéke.
2013. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem, oda-vissza fejenként 6-8 ezer forintból megoldható repülővel. Nem hinném, hogy a vonat olcsóbb lenne. Ráadásul kényelmesebb, gyorsabb is repülővel. De ahogy gondolod :)
2013. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó: elküldenéd annak a légitársaságnak a weboldalát?
2013. okt. 13. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs, nem figyeltem a kérdést úgyhogy csak most vettem észre, hogy írtál.

Wizzair.com

Többször vettem már odavissza 5000 ért jegyet ezen az útvonalon. És ennél lényegesen olcsóbb is volt már. Mikor mennétek nagyjából? Ha nem túl kötött a dátum akkor könnyen találunk olcsóbb jegyet mint a vonat, és azért úgy jóval kényelmesebb.

2013. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!