Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire gyakori hogy itthon...

Mennyire gyakori hogy itthon A-bol B-be valaki fuvart keres, pontosabban stoppot?

Figyelt kérdés
Munkám miatt sokat járom az országot különböző helyekre megyek különböző időpontokban egyedül, és ha valaki szinten egy irányba menne velem, felvenném szívességből. Van otletetek?
2019. máj. 14. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Oszkar, blablacar...
2019. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy első írta, én is rengeteget utaztam haza Oszkár telekocsin keresztül másokkal, olcsóbb és gyorsabb mint vonattal. Legközelebb már én fogok fuvarozni ha megyek.
2019. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

oszkar, blablacar.

En egyszer csinaltam egy fuvart nagyon regen de nem igazan eri meg. Nagyon keves penzt fizetnek es igazodni kell masokhoz. Akkor eri meg ha nem kell kiterot tenned.

Ha kiterot kell tenned akkor a penz egy resze el is megy uzemanyagra es a te uzemanyagodon nem is nagyon sporolsz.

Egyszer hoztam valakit valahonnan. Kiterot kellett tennem mert buszmegalloban tudott csak beszallni es meg a varos szelen voltam.

Ahova pedig o ment az szinten egy buszmegallo volt valahol feluton. Nekem ez megint kitero volt mert amugy a varos elkerulo utjan mentem volna autoval de igy be kellett mennem a varosba ismet.

Ha nem erdekel a penz es az sem hogy kiterot teszel akkor probalt a telekocsit, oszkar es blablacar

2019. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!