Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

A kérdés az lenne hogy Mi kerül 350 ezer Pénzbe 7 éjszaka Füreden?

Júniusban annyiba kerül ennyiért elmegyek külföldre is!!

máj. 20. 08:45  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Ha belinkeled megmondjuk.

(Amúgy ez pont olyan kérdés, hogy miért kerül 600 Ft-ba a kenyér amikor 300 Ft-ért is lehet kapni.)

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont máj. 20. 09:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem én megyek oda ismerős megy!

# 2/19Időpont máj. 20. 09:08 Privát üzenet

Kereslet-kínálat, színvonal, szezon, szolgáltatások mennyisége és minősége stb.

Ha így is van rá fizetőképes kereslet, és képes teltházzal működni, akkor nem fogja féláron kínálni a szolgáltatásait.

Így van. Ennyiből Dubajba is lehet nyaralni, de ha csak Görögországba vagy a horvát tengerpartra mész, akkor is jobban jársz.

Én a 90-es évek elején voltam utoljára a Balaton mellett nyaralni, mert az áraktól függetlenül se szeretem.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont máj. 20. 09:09 Privát üzenet
És igen. Az elsőnek igaza van, mert vannak lényegesen olcsóbb szállások is. Az ismerősöd tele van pénzzel (vagy SZÉP kártyával), így kevésbé árérzékeny, mint az emberek többsége.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont máj. 20. 09:14 Privát üzenet
És azt se írtad le, hogy 350.000Ft/fő/7 éjszaka, vagy négyen nyaralnak majd egy hétig 350 ezerből. Nem mindegy!

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont máj. 20. 09:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ketten mennek és szép kártyára reggeli ebéd vacsora szép hely a Balcsi de az árak azok Külföldiekhez vannak igazítva!

# 6/19Időpont máj. 20. 09:20 Privát üzenet
A SZÉP kártyákkal felnyomták az árakat, ez miatt vannak tele a szállodák, ezzel lendítették fel a belföldi túrizmust. Ha kézpénzt kapnának, akkor biztos ők is inkább külföldre mennének, de ott nem fogadják el a SZÉP kártyát, így marad a magyar tenger.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont máj. 20. 09:26 Privát üzenet
Mi az, hogy külföldiekre vannak igazítva? Kire? A szomszédos országok lakói Ausztriát leszámítva kb. ugyanannyit keresnek. Horvátban se jössz ki olcsóbban egy hasonló színvonalú helyen. De miért kêne olcsóbbnak lennie?

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont máj. 20. 09:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

7-es köszönöm szépen a hozzá szólásod!így már értem a drága Balcsit. Én is megyek Füredre Keszthelyre Siófokra Balatonlellére,Gárdony Velencei tó-ra csak autóval nem ott alvós buli, Tenerifére megyünk párommal 250 pénz 7 éj teljes ellátással.Egyiptom se rossz...

# 9/19Időpont máj. 20. 09:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Balaton már vagy 5-10 éve piszkosul elszállt az árakkal... főleg Siófok egy sör és egy hamburger 2500-3000Ft??

# 10/19Időpont máj. 20. 09:38 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A természetben sátrazáshoz segítség?
Melyikek az a falvak vagy kisebb települések, ahol szinte öngyilkosság éjszaka egyedül járkálni?
Szeretnénk elutazni egy napra ( egy nap + egy ejszaka ) Gyulára, megbízható és elfogadható áron tudnátok szállást ajánlani?
A népliget éjszaka veszélyes?
Tudnátok mondani hétvégi programot,1 éjszaka ott alvással? Szeretnénk egyet kiruccani, valami nem túl nyüzsgő helyre pihenni, kikapcsolódni kicsit. Ti hova mennétek? (leginkább Dunántúl)
Mennyire veszélyes két 16 éves lánynak éjszaka a keleti pályaudvar?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!