Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti csináltatok már ilyen...

Ti csináltatok már ilyen utazást? Hogyan utazhatok költséghatékonyan? Olcsón? Min tudok spórolni és hogyan?

Figyelt kérdés

Például szálláson szeretnék spórolni stb..


Úgy gondoltam hogy itt Magyarországon belül is vannak sok szép látnivalók és természetesen meg szeretném ismerni ezt az országot, mivel még van diákom ezért ezt ki szeretném használni, körülbelül 2-3 maximum 4-5 hétig szeretnék utazgatni :-)


Leginkább busszal vagy vonattal tervezem, vagy stoppal, esetleg ha a szüleim oda adnák a kocsit pár hétre akkor akár azzal is így mondjuk már szállás nem is kéne.


Ti csináltatok már ilyen utazást? (akár országon belül vagy azon kívül)

Hogyan utazhatom költséghatékonyan? (olcsón)

Min tudok spórolni és hogyan?

Mit javasoltok?

Nagyon szívesen meghallgatlak titeket akár személyes tapasztalataitok is nagyon érdekel :-)

Minden ami hasznos lehet számomra.

Mitől kell tartanom?

Mire figyeljek?

Most utazom így először ennyi időre, valaki szerint ez lehet hülyeség és nincs értelme de sajnos most van erre lehetőségem és időm így csak most tudok ilyet csinálni nem szeretném ezt a lehetőséget el mulasztani.


Bármiben ha tudtok tanácsot adni nagyon örülnék :-)


Sajnos még egyenlőre nincs utazó társam szóval úgy néz ki egyedül mennék, gondolom lesznek kihívások is,ezért aki benne lenne egy ilyen dologba azt is örömmel venném :-)


21F



2019. jún. 15. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Én mást tervezek idénre. Milánóba wizzair-el 8 ezer forint a repjegy, oda-vissza!!!

Egy kedd reggel kimegyek, majd szerda reggel meg vissza. Szállás nem kell, egy napot ki lehet bírni alvás nélkül. Addig meg esti városnézés.

Kaját meg lehet oldani supermarket-ekkel, így extra budget lesz a mininyaralás. Egyedül csak a reptér és a belváros közti tömegközelekedésre kell költeni ezen felül.

2019. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha hosszabb utat tervezel és nem esik le a gyűrű az ujjadtól egy kis munkától, akkor tudom ajánlani a workaway.info és wwoof.net oldalakat. munkáért cserébe szállást és kaját kapsz (van ahol még fizetést is). csak az utazást kell fizetned (meg a regisztrációs díjat, ami országonként változik wwoof esetében és egy évre szól, workawayt nem tudom)
2019. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

En most voltam egy hónapos körúton Spanyolországban, többnyire az autóban aludtam, szerintem ha már ilyenre hajlasz akkor országhatáron kívül nezelodj. Amivel meg az a baj hogy sok helyen tok illegális, megbuntetnek, nem ismered a környéket stb stb.


Inkább mint az elso válaszoló irta, néhány napos utazásokat szervezz, itthon abban az egy honapban enni kell inni kell fürdeni stb..jó otlet csak nehez kivitelezni..:(

2019. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
És fürödni hol akarsz, ha a kocsiban alszol két hétig?
2019. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4# Mindent meg lehet oldani, például [link]

Vagy fogom az 1,5-2 literes flakonokat amiben víz van és le öntöm magamat vele, esetleg ha találok egy patakot ott is meg tudok mártózni.

2019. jún. 20. 01:06
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
ööö... te hány patakot láttál már Magyarországon amiben meg lehet mártózni?
2019. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Láttam egy párat :-D
2019. jún. 23. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Én például azt vettem észre ha SZedegről megyek a Balcsira az 6000. Ha megállok Ferihegyen az 4000. Onnan ha veszek egy repcsijegyet a tengerhez, az másik 4000 + 300 Ft buszjegy a reptérre.

Ezek alapján azt gondolom hogy az utazzon hazai tájakon, aki bolond vagy akinek két annya van!

(Mielőtt kérded hazafele is vannak olcsó jegyek)

2019. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hol a tokombe 8000 a repjegy? En nemreg nezegettem es tok draga! 30000 fton alul nem volt.

1-nek.

2019. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 2015ben június közepén Brüsszelbe repültem, oda-vissza priorityvel 11e volt. de láttam már olcsóbban is
2019. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!