Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellness hotelben töltött...

Wellness hotelben töltött "nyaralás" alatt milyen fizetős szolgáltatást veszel, vennél szívesen igénybe?

Figyelt kérdés

Közvélemény kutatás céljából érdekelne.

Ahány eszebde jut.


2019. jún. 20. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:

- szauna

- masszás, mondjuk nekem láb, míg a férjemnek teljes hát masszás.

2019. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Sosem masszíroztatnám magam, az csak beteggé teszi az embert, nem egy embernek kihozza megfázást stb...


Menj inkább sima szállodába és csinálj magadnak programokat, ne egy "wellness" punnyadásra menj.

2019. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

antiviral nevű felhasználónak



Ja te vagy az aki egyik kérdésre sem tud normális választ adni, csak mocskolódni, pocskondiázni. Épp előbb olvastam egy kérdést ahol pont neked magyarázzák, hogy szánalmas vagy.

Az, hogy te mit nem csinálnál az a te dolgod. Attól még mások mennek wellnesezni, és masszírozni is. AZ az ő dolguk.

A kérdést is nem árt értelmezni. Nem az volt a kérdés, hogy mit nem csinálsz, hanem, hogy milyen fizetős szolgáltatást veszel, vennél szívesen igénybe?


Azért én sajnállak nagyon, hogy ennyire elkeseredett ember vagy..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__99..

(itt a kérdés amiről írtam)

2019. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha wellness hotelbe megyek, akkor semmilyen szolgáltatásért nem akarok pluszban fizetni - ugyanis a wellness hotelek épp elég drágák ahhoz, hogy ne akarjak még külön is fizetni valamiért :-)
2019. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
3-as... elnyomott ásítás.
2019. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 2-3-szor voltam összesen wellness hotelben, szerintem nagyon unalmas. De amikor ott voltunk, mindenképp szaunáztunk és befizettünk valami különleges masszázsra.

Sajnos a legtöbb wellnessnek nevezett szállodában ezeknek a szolgáltatásoknak a színvonala nagyon alacsony.

2019. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltunk egy wellness hotelben, ahol a vacsoránál a masször vadászta a kuncsaftokat.

Undorító volt, valóban magában a hotel is drága, és minden szarsággal még le is akarnak húzni.

2019. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szállodán belül nekem az a vonzó, ha már nem kell komolyabb pluszköltségekkel számolnom, ez teszi tervezhetőbbé számomra a költségvetést. A szálláson kívül viszont bármilyen kulturális, természetjáró vagy kulináris kiegészítő program jól jön, sőt, igénylem. De ezeket magamnak szervezem.
2019. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek már semmilyen extrát, max kerékpár bérlet. Párszor masszíroztattam, de nem volt elég hatékony. Itthon is járok masszőrhöz, fele áron sokkal jobban dolgozik, érzem a hatását, míg a hoteles inkább sak nyomkodás aranyáron.
2019. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a szálloda bárjában való fogyasztást tudom ide írni.
2019. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!