Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudok fürdés helyetti programo...

Tudok fürdés helyetti programokat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem furdodhetek sajna egy ideig.....Akar a vizparton valami program amit egyedul is csinalgatok? A Balatonhoz megyunk.
2019. jún. 21. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
körömfestás, kagylónézegetés. esetleg pofavágás.
2019. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvasás. Nagyon szeretek olvasni a fa alatt.
2019. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg homokvár-építés, ha lesznek kisgyerekes szülők, nagyon hálásak lesznek, ha a parton elfoglalod a gyerekeket és végre kapnak egy kis pihenőt.


Mi nagyon sokat kártyáztunk is a Balaton partján. Azóta sem zsíroztam annyit egyhuzamban.

2019. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
napozás, olvasás, labdajátékok, rejtvényfejtés
2019. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem aszalnám magamat a vízparton, ha nem fürödhetek. Az északi parton nagyon jó túrahelyek vannak, az erdőben határozottan elviselhetőbb az idő és egy-két barlang is akad, ahol lehet hűsölni. A déli parton e tekintetben korlátozottabb a kínálat, de mondjuk egy hajókirándulás egyedül is remek móka!
2019. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek es az utolsonak iy de a szuleim biztosan nem engednek meg el egyedul
2019. jún. 21. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni miért nem fürödhetsz?
2019. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eleg hosszu szokott lenni a menstruaciom(6-7nap) a nogyogyasz azt mondta hogy tamponnal inkabb ne probalkozzak mert egeszsegtelen es amugy mar probaltam de kenyelmetlen ugyhogy inkabb nem szeretnem hasznalni
2019. jún. 21. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
nem egészségtelen, arra kell figyelni, hogy tiszta legyen a kezed mikor felrakod, és nyomd jó mélyre, akkor kényelmetlen se lesz. onnan tudod, hogy jó helyre raktad, hogy egyáltalán nem érzed, hogy ott van
2019. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom mar rengetegszer probaltam es nem szeretnem hasznalni!!
2019. jún. 22. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!