Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófok-Sóstóról hova lehet...

Siófok-Sóstóról hova lehet menni vonattal egy rövid, de szép/látványos túrára?

Figyelt kérdés
Egy 3 éves kislány is jön, ezért fontos, hogy ne legyen hosszú, fárasztó, de érdekes legyen.

2019. júl. 3. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, megmondom őszintén, én nem vonatos túrát terveznék, hanem átmennék Tihanyba - akár a szántódi révtől:

[link]

2019. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közben megnéztem: Siófokról is van sétahajó Tihanyba.
2019. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan autótóval vagy kisvonattal megközelíthető, de szerintem a Bella Lovasudvar tökéletes erre a célra és közel van.


[link]


Persze Tihany, Balatonfüred is nagy élmény, de nem biztos, hogy ebben a nagy melegben. Arról nem is beszélve, hogy ezek egész napos programok.

2019. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, Tihany (apátság), Balatonfüred (Tagore sétány), Balatonboglár (gömbkilátó), Zamárdi (kőhegyi kilátó) szép helyek, csak ott már voltunk.
2019. júl. 3. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:

A Bella Állatparkhoz kocsival nem tudunk menni, ahoz túl sokan vagyunk, ha pedig kisbuszal mennénk+belépőjegy+program(ok), és már több 10000 Ft-ot hagytunk ott, ami szerintem nem éri meg.

De köszönöm a válaszaidat és ha van még ötleted szívesen fogadom.

2019. júl. 3. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Balatonföldváron van egy szuper kilato, mellete játszótérrel. közvetlen a parton
2019. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!