Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Nekem sose lehet...

Mit tegyek? Nekem sose lehet szep hosszu hajam?

Figyelt kérdés
Az en hajam a vallamig er. Nagyon vekonyszalu. Azt hallottam, hogy akinek vekonyszalu haja van, annak nem all jol a hosszu haj, de en nem akarok rovid hajat. Anyam is mindig mondja, hogy vagassuk le fiusra, hatha megerosodik. Mar egy csomoszor vissza volt vagatva, de nem erosodott meg.

2019. febr. 10. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz.

Annak nem ajánlják a hosszú hajat, akinek nagyon kevés a haja.

Nekem is vékonyszálú, kiskorom óta hosszú (most épp hátközépig), nekem sem állna jól a rövid.

Nem erősödik meg attól, ha vágják, a hajszerkezeten sehogy sem lehet változtatni.


Ha nem ritka a hajad, csak vékonyszálú, nyugodtan hagyd hosszúra.


(esetleg küldhetsz képet a hajadról, ha szeretnél)

2019. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet hosszú hajad
2019. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet hosszú hajad,de ha ilyen gyenge, inkább legyen jó rövid,de egészséges.
2019. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!