Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolcon mit érdemes megnézni?

Miskolcon mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Augusztus 20.-a hetében szeretnénk Miskolcra utazni. 2 nap alatt a barlangfürdőn kívül mit érdemes megnézni? Az Avasi templom és a Lillafüredi vízesés kocsival megközelíthető -e?Minden érdekel! Jah! És olyan étterem, ahol nagyon finoman főznek, vagy nagyon jó a pizza,stb. ? Köszönöm!

2019. júl. 4. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Barlangfürdő, mondjuk én nem jártam ott már 17 éve.Akkor klassz volt...most milyen nem tudom.
2019. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Diósgyőri vár, nekem nagyon tetszik. Régebben voltak benne nyári szabadtéri előadások, nem tudom, most mi van...
2019. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Láttam neten, hogy Lillafüredet érdemes meglátogatni. Látom kisvasút az erdőben, barlangok, vízesés, palota … Aki arra felé járt mostanság. Túra nélkül is meg lehet nézni a vízesést? Vagy az a barlangbelépővel nézhető meg? Sosem jártam arra, a leírás is olyan kusza nekem. Ha autóval megyek hogyan a legegyszerűbb megközelíteni a helyet? Rövid idő alatt sok mindent szeretnénk belesűríteni :D
2019. júl. 5. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább csónakázzatok egyet, szerintem sem a barlang, sem a vízesés nem egy nagy szám...

(Amúgy nem kell mindig rohanni, mint a vakegér, kevesebb program alapos kiélvezése sokkal célravezetőbb.)

2019. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azt mondtad autóval vagy akkor szerintem úgy lenne érdemes hogy felmész Lillafüredre és keresel egy parkolót aztán lesétálsz a függőkerthez és megnézed a vízesést. Ha fentebb parkolsz akkor míg jössz le találsz ott egy csomó kajáldát ajol tudsz finomat enni. Remélem tudtam segíteni.
2019. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lillafüreden van parkoló, a vízesés és a függőkert bépőjegy nélkül látogatható.

A népkerttől nem messze van a Palacsintaház, azt mindenképp ajánlom figyelmedbe ha különleges éttermet keresel. Az avason van egy kilátó, oda is fel lehet menni autóval, ha érdekel a város panorámája akkor érdemes lehet.

Ha a belvárosban sétálva megszomjaznál, a Sarokházat ajánlom. Nagyon finom náluk a shake, a kávé, de van limonádé és kézműves sör is.

Jó program lehet még a diósgyőri vár is.

Ha hagyományos éttermet kerestek, akkor a Kispipa halászcsárdát ajánlom a belvárosban, pizzázni pedig egyértelműen a Rossita olaszos kisvendéglő a legjobb hely.

2019. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2019. júl. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!