Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarország szerintetek is...

Magyarország szerintetek is egy nagyon sivár, szürke, jellegtelen hely?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
73%
Menj pszichológushoz, ha ilyennek látod.
2019. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes hozzászólást!
2019. júl. 18. 20:11
 3/63 anonim ***** válasza:
18%
szerintem igen, nincs itt semmi erdekes, kulonosebben szep
2019. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim válasza:
22%
Az emberekről nem is beszélve. ;)
2019. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Főleg télen.
2019. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim válasza:
91%
Rengeteg szép hely van!Eger szepasszony völgy Pécs Villány Szombathely Szilvásvárad Sopron Balaton Gyula Lipót stb... Hülyeség hogy szürke és jellegtelen hely..
2019. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem értek egyet ezzel az állítással, holott 49 országban jártam már 4 földrészen, szóval van viszonyítási alapom. Nekem a legnagyobb élmènyt a lehető leglassúbb utazási mód adta: a túrázás. Nyomd végig az Országos Kéktúrát és meglátod a magyar vidék szép, jó arcát.
2019. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim válasza:
27%
Neked, mert gondolom csóró, proli életed van. Sajnállak. Tényleg!
2019. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
88%
Én is jártam már pár országban és én sem értek egyet. Az én szívem csücske például Galyatető.
2019. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Én bárhova mentem eddig Magyarországon, semmi sem tetszett, nem fogott meg. Sőt, kifejezetten sivárnak látom a tájat es sajnos igaz az a mondás, hogy a szomszéd fűje mindig zöldebb. Elég Ausztriába kimenni és csodát látsz. Most is kerékpározni mennék keresve valamilyen szép helyet Magyarországon . Ajánlották Magyarország "legszebb kerékpártúra útvonalát" Dunakanyart. Göd, Zebegény, Nagymaros, stb. Megnézve a képeket a túráról még az élettől is elment a kedvem. Zebegénybe voltam már amúgy es míg a többiek szépnek találták én teljesene voltam lombozodva nem fogott meg. Ugyanígy vagyok a Balatonnal is. Tavaly voltam utoljára, egy nagy 0. Ha beütöm a Googleba pl, hogy Dunakanyar, és rámegyek a képkeresőre, kiadta a képeket. Nem tetszett a kerékpáros útvonal, de egy fotót nagyon szépnek találtam. Mondom magamban "na végre nem rosz hely az" de kiderült, hogy az a Balkán Dunakanyar Montenegroba. Ugyanigy vagyok pl a facebokon, amikor utazasi csoportokban látok képeket. Amikor még azt sem tudom hol keszültek, tehát nem tudom mi a magyar es mi nem, mindig azok nyerik el a tetszésem, ami nem Magyarországon készült. Egyetlen hely sincs ebben a kis sivár országban, amitől leesik az állam,amitől megdobanna a szívem, ahova vágynék elmenni, ellentétben Európa más országaival szemben, mint pl. Ausztriában, Szlovéniában, Olaszországban, Spanyolországban olyan helyek vannak, hogy a fülem is ketté áll. Szóval elegem van ebből a nyomi kis országból es az unalmas szürke semmilyen jellegtelen helységeiből! Tudom, tudom, most jön az, hogy húzzak el innen jó messzire! 😉 :D :D :D
2019. júl. 19. 08:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!