Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a bravofly-on keresztül...

Ha a bravofly-on keresztül vettem repjegyet, de sajnos nem tudok utazni, akkor át tudom iratni más személyre a jegyem? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már ebben tapasztalata?

Esetleg sima lemondás esetén visszaadják azt a csekélyke összeget, ani a légitársaságnál járna?


Köszönöm, ha válaszoltok!



2019. aug. 4. 00:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Adminok! Rossz kategóriába írtam a kérdésem, át tudnátok, kérlek rakni?
2019. aug. 5. 01:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 5. 08:47
 3/5 anonim válasza:
szia már lehet késő de én is nem rég vettem jegyet és fizetés előtt 2 fajtára kattinthattam az egyik a normal a másik meg vagy 30 euróval drágább volt mégpedig azért mert azt le lehetett mondani bár én másik oldalon vettem.
2019. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha arra mentél valamennyit biztos visszakapsz. a nevet átirni ugy emlékszem nem lehet.
2019. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommented, igen, jó kis tanulópénz volt, úgy tűnik, ezt buktam, senkit nem lehet elérni és még a beszállókártyát sem küldték, de azért odaírták, hogy legkésőbb 20 órával előtte küldik. Nekem sajnos csak olyan "jegyem" van pluszba amivel az utazás napját/idejét tudom változtat, de így nehéz ha meg sem kaptam a "jegyet, és még el sem tudom őket érni. Bravoflytól, többé soha semmit. Utólag bánom, hogy nem a rendes oldalon vettem meg. :((
2019. aug. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!