Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir/Ryanair: hogyan lehet...

WizzAir/Ryanair: hogyan lehet biciklit szállítani?

Figyelt kérdés
Azt megtaláltam a wizz honlapján, hogy sportfelszerelésként, de azon túl hogyan kell becsomagolni stb.? Maradhat egyben vagy szét kell szerelni?
2019. aug. 28. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ott van az is, a Poggyász- Sportfelszerelésnél:


"kerékpár kerékpárszállító tokban, leszerelt kerekekkel és pedálokkal, a kerékpárral párhuzamos irányba fordított vagy kartonba csomagolt kormánnyal, leeresztett abroncsokkal;

......

Csomagolóanyagot nem tudunk biztosítani. Kérjük, hogy sportfelszerelés szállítása esetén mindenképpen tartsa be a csomagolásra vonatkozó előírásokat. Ha a csomagolás nem megfelelő, nem tudjuk vállalni a szállítást."


[link]


Még a díját is megtaláltam: irányonként 60 euró.

2019. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak kimondottan bicikli szállítására szolgáló tároló táskák. Nekem is van, mivel 1500 euro volt a bringám, mindenhova viszem magammal.
2019. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!