Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megéri duty free-ben vásárolni?

Megéri duty free-ben vásárolni?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy nincs akkora árkülönbség, sőt egyes termékek drágábbak is mint a reptéren kívüli boltokban.


A kérdés apropója hogy ugyen EU-n belül de átszállással utazom és lesz egy kis időm a csatlakozásnál Frankfurtban. Gondoltam szétnézek jobban a ruhák, táskák stb között. Korábban csak cigit meg alkoholt és csokikat vettem és 80%-ban nem voltak igazán olcsók.


2019. okt. 5. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akciós cuccokat néha megéri ott venni. Nekem 3 parfümöm is van 3 különböző duty free-ből, mind egy-egy több órás csatlakozásnak az eredménye. Ha veszek valamit, le szoktam csekkolni neten előtte, hogy egyébként mennyi a piaci ára az adott dolognak, és csak akkor veszem meg, ha nem bukok rajta.
2019. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A duty free-ben vásárlás nem a spórolásról szól. Drága márkák vannak kis helyen, illetve szuvenírek, gyakran különleges dolgok. Én csokoládét mindig veszek, hatalmas táblák vannak és jó minőségűek.

De pl. Egyiptomban vettem már ékszert jó áron és a bogotai El Dorado reptéren is csodákat látsz...

Szóval helyszíntől függ a dolog, inkább a helyi különlegességeket keresem, amikkel a meglátogatott helyeken sem találkoztam (nem is a vásárlás szokott lenni a fő téma utazáskor).

2019. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!