Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit lehet és mit nem lehet...

Mit lehet és mit nem lehet felvinni gépre? Aeroflotról vélemények?

Figyelt kérdés

Aeroflottal mennék Moszkvai átszállással Japánba.

Például tudom, hogy vizet nem lehet otthonról csak amit reptéren veszek. Most olvastam viszont itt, hogy például külső akksit nem lehet fent használni gépen? De attól felvinni lehet? Stb.



2019. okt. 13. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Felvinni fel szabad, csak bekapcsolni nem.
2019. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért nem lehet amúgy bekapcsolni?
2019. okt. 13. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert zavarhatja a műszereket és fel is robbanhat. Utóbbira nem is olyan rég volt példa (bár az tudtommal kikapcsolt állapotban történt). Bár egyébként én sokáig nem tudtam, hogy nem szabad használni és sokszor töltöttem a telefonomat anélkül, hogy bárki szólt volna érte. Legutóbb tetették csak el velem.
2019. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A kézipoggyászba(ami fent van veled a gépen) a folyadék szabályizás 100 ml egységenként történik. 10×100 ml lehet egy embernél ebbe beletartozik a tusfürdő,folyékony sminkek,fogkrém,stb. Ezeket a 100ml egységeket egy 1 liter űrtartalmű zárható és átlátszó nejlonba kell szállítani. (A feladott poggyászban nincs megszabva)

A vizet a duty freeben lehet megvenni vagyis a reptéren belül.

Az elektronikus dolgokat kikapcsolt/repülő üzemmódba kell szállítani, hogy ne zavarjon be. Ezt a gépeken is többször ki szokták hangsúlyozni.


Minden esetre nagyon érdemes utazás előtt az adott légitársaság honlapján tájékozódni mivel ahány repülőtársaság annyi szabály.

2019. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fölösleges kiemelned a kérdésedet, a bud.hu-n teljesen érthetően van leírva minden, mit vihetsz fel a gépre.

Mert ez nem légitársaság-függő, hanem egységes szabályozás.

Okos embernek tűnsz, olvasd el.

2019. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az oké, de aeroflotról is kérdeztem véleményt a kérdésben.
2019. nov. 22. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!