Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Csak laptop lehet a laptoptásk...

Csak laptop lehet a laptoptáskában?

Figyelt kérdés
Elnézést a bugyuta kérdésért, csak nagyon aggódok, mert laptop táska méretű válltáskát vinnék a kézipoggyászom mellett a gépre, de nem laptop lenne benne, hanem esőkabát és pulóver. Nem repültem még soha, és fogalmam sincs hogy mennek a dolgok, és nem olvastam igazán utána :/

2019. okt. 24. 23:57
 1/10 A kérdező kommentje:
És abba tenném a powerbankot. Nem tudom arra esetleg vonatkozik-e valami, mennyi a határ. Tudom, hogy 100WH és 160WH kell lennie, de nem hinném, hogy ez a Huawei powerbank nagyobb lenne, mint az átlag. 20000mAh-s.
2019. okt. 25. 00:02
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Kifizettetik az extra poggyaszt.
2019. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
21%
Így van ahogy az előttem lévő írja. 1 ember-1 poggyász. Nem nehéz.
2019. okt. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan viheted, a kollegam 3 kezipoggyasszal ült fel. 1 hátizsák 1 laptop meg még 1 táska. Semmit nem fizetett rá. Sőt én is javában túlléptem a súlyhatárt és nem fizettem rá kb 5 kg-al, rendes volt a csaj szépen ramosolyogtam es mehettem tovabb.
2019. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kapunál nézik csak a táskák számát/méretét a kézi poggyászok esetében. Nem látnak bele, ha laptoptáskának nézik, nem fogják ott már nyitogatni.

Én kabáttal takartam egyébként a plusz tasit.

2019. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt teszel a táskádba, amit akarsz és amit átengednek.

Csak olvasd el hozzá a kapott útmutatót.

2019. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy kifizettetik az extra poggyászt. Nem mindegy, milyen légitársaságról van szó.


Air France-nál pl. megengedett a kézipoggyász mellett egy kézitáska, aminek a méretébe még a laptop táskám belefért bőven, és a kettő együtt lehetett 12 kg.


WizzAir-nél, Ryanairnél, hacsak nem fizettél plusz poggyászért, ott már jó eséllyel tényleg kifizettetik.


Persze, pakolhatsz akármit bele, ami szabályokba nem ütközik. Nem fogja érdekelni őket, hogy nem laptop van benne, legfeljebb megkérhetnek, hogy vedd ki a laptopod a biztonsági kapuknál, hisz feltételezhetik, hogy az van benne.

2019. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mi van benne, amíg nem tiltott tárgy és belefér a darab és súly határba. Fapadosoknál egyetlen darab táska van az árban, és minden továbbiért fizetni kell. Ruhákat viszont szinte korlátlanul. Egy pulóver és egy kabát miatt nem érdemes külön fizetni, mert ezek rajtad vagy a kezedben is lehetnek. Csak a beszállásnál számít a táskák száma, tehát a gépen már úgy pakolsz, ahogy szeretnél.
2019. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik légitársaság? A legtöbb válasz, amit kaptál, fapadosokra vonatkozik, a menetrend szerintieken általában nem ilyen szigorúak.
2019. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
TAP Air. Köszönöm a válaszokat, ahhoz képest amire számítottam nem volt túl nagy szigor.
2019. okt. 27. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!