Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi pótdíjat kell fizetni...

Mennyi pótdíjat kell fizetni ryanairnél ezesetben?

Figyelt kérdés

Oda wizzair vissza ryanairral repülök és wizz air méretu minibőröndöt vettem(40x30x20), a ryanair ugye csak 40x25x20-at fogad el. Szívózni fognak szerintetek? Bőrőnd lévén összenyomni sem fogom tudni. Ha kikapnak, milyen díjat fizettetnek majd ki velem és hogyan működik ez? Helyszínen?

Mit ajánlotok? Köszi


2020. jan. 11. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs tele a repülő, akkor nekem sosem néztek, mekkora táskám van, kinek van priorityje kinek nincs, de egyéb esetben fel kell.adnom csomagként, nem tudom az mennyibe kerül ott
2020. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A fapados ott húz le ahol tud. Fel kell majd adni, ami húzós lesz, 10-30 euró körül rémlik.
2020. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 euró, szóval nem egy extrém költség. Pont tavaly ősszel jártam így, hirtelen meg kellett szakítanom az utazásom és csak a Ryanairrel tudtam jönni és a wizz air méretű k.poggyászom volt nálam. Eszembe se jutott hirtelen hogy ebből lehet probléma meg siettem is haza mert vészhelyzet volt. Ott helyben aztán persze pont komolyabban vették az ellenőrzést és nem úsztam meg, de amikor mondták hogy csak 20 euro azért megnyugodtam mert ezek amúgy pofátlanul lehúznak ilyen esetekben.
2020. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh teljesen szuper, ebben akkor nem nagyon lehuzosak, mert most is 15 eur-ért tudnám megváltani, legalabb meg van az esély, hogy nem érdekli őket.
2020. jan. 11. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!