Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Junius kozepen mennyire...

Junius kozepen mennyire realisztikus egy irorszagi utazas?

Figyelt kérdés
Az egyik szulom Irorszagban el, es kb. novemberben foglaltunk meg repjegyet junius 14-re. A Ryanair meg nem torolte, viszont nem tudom, hogy mire szamitsak. Ami talan enyhito tenyezo, hogy Cork repteren szallnank le.
2020. ápr. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én május végén mennék Izlandra, még hiszek benne.
2020. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy az ország engedi-e a külföldiek beutazását, márpedig a külföldről jövőkkel kapcsolatos korlátozások még egy jódarabig meglesznek, június közepe ehhez relative túl közel van.

De higgyen azt mindenki ami jólesik neki.

2020. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A reményhal.....
2020. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:

Az ilyen jóslásokra továbbra is ott az ezotéria kategoria......

Az utazas tovatban nem lesz tovabbra sem olyan ember aki meg tudja mondani mi lesz masfel honap mulva........bar nagy valoszinuseggel ugyan ez mint most....higy kulfoldre csak munka ugyben mehet az akinek van igazalosa es ennyi.......

2020. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kevéssé. Addigra nem indul be az élet (és a repülőjáratok). Szerintem 2-3 hét múlva érdeklődj a társaságnál.

Most azért vannak (nem létező) járatok, mert kell a pénz, balek utas foglal, vissza már nem adják. Ez nem titok, lehet olvasni ról.

2020. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!