Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnál 4 napja foglaltam...

Wizzairnál 4 napja foglaltam repülőjegyet, elkuldtem a pénzt is, de még semmi reakció? Mikor igazolnak vissza?

Figyelt kérdés

Most utazok életembe először, és azoknak szól a kérdés akik már utaztak, hogy nekik mennyi idő volt mire vissza igazolták?

Ha már ittvagyok megkerdezem azt is, hogy sima basic csomagom van, mivan akor ha módosítani akarom a repülésem? Meglehet tenni?



2020. máj. 26. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a banki átutalást követő 5 munkanapon belül nem kapott visszaigazolást a foglalásról, illetve ha Wizz Air-profiljában a foglalás „függő” állapotú, hívja a Wizz Air telefonos ügyfélszolgálatát, hogy munkatársaink ellenőrizhessék, beérkezett-e az összeg.


Kérjük, hogy ne küldjön fizetési igazolást, csak ha ezt kifejezetten kérjük.


Ezt találtam hátha segít

2020. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na végre megkaptam a visszaigazoló emailt.

Sajnos nemtudtam hogy van különbség a bankkártyával fizetés, és az átutalás között, mert nagyon rövid ideje van bankszámlám és eddig nem használtam, főleg nem ilyen dolog miatt.

Akkor ha bankkártyával akartam volna fizetni, az hogy működött volna?

2020. máj. 26. 13:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Ki választod a jegyet ugyanúgy, aztán a fizetés résznél a bankkártyas fizetést választod. Azonnal levonja és ott a visszaigazolás is.
2020. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Te hol élsz kérdező?? Bangladesben? Netán a 20. század elején?
2020. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 neked mi a bajod?? Eddig se bankártyát nem használtam se nem repültem ssose. Kenni vágni kéne talán minden új dolgot? Előszőr nem sikerült, de innentől már ezt is simán fogom tudni. Ennyi.
2020. jún. 4. 10:52
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Eddig nem használtál bankkártyát, akkor gondolom bankszámlád sem volt. Nyilván sokkal egyszerűbb egy online utalást elintézni mint a foglalás végén automatikusan feldobott felületen megadni a bankkártya adatokat, ugye? Hagyjuk már...
2020. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!