Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air jegyet hanyszor...

Wizz air jegyet hanyszor tudom mas idopontra cserelni ha vettem az eredeti jegyhez Wizz flex - et?

Figyelt kérdés
Jovo heten repulnek, de addig, mig a uk-ben is van karanten, nem tudok menni. Ha attennem Juliusra (hátha mar nem lesz karanten), de megse mennek, at tudom tenni a jegyet későbbre? Esetleg az indulasi repteret is tudok valtoztatni? Es mit kell rafizetni, ha csak idopontot valtoztatok? Meg sosem csinaltam ilyet ezelott.

2020. jún. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer biztosan. En majusban valtoztattam juniusra. (Hollandia, Eindhoven-Bp)Miutan ugyananniba kerult a jegy, csak 2 eu-t kellett rafizetnem. (Wizz flexre). Azoban meg mindig karanten van otthon,ugyhogy megint modositani szeretnek juliusra. Egyelore keresem megkozelitoleg u.a-t az arat. (Remelem engedelyezi a cseret)
2020. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.


" Azok az ügyfelek, akik a foglalás során megvásárolták a WIZZ Flex opciót, korlátlan alkalommal módosíthatják a választott járataikat az interneten"

[link]

2020. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szuper! Koszonom!

Ha jol gondolom, akkor csak a 2jegy kulonbozetet kell kifizetni wizz flex eseteben?

En nem banom a karantent Mo. - n, lenne ki gondoskodjon rolunk, nekem a nagyobb problemat a UK-ban okozza a karanten. Nemsokara bevezetik. 😠

2020. jún. 5. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a kulonbozetet.


Vegulis megint tudtam modositani, 15 eu +-t kellett fizetnem. Nekem az otthoni karanten a problema, miutan en csak azert jarok haza evek ota, hogy egyedulelo, idos anyukamnak vasaroljak be 2-3 havonta. (aprosagokban 1-2 szomszed tud segiteni)

2020. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem meg toroltek a jaratot, szoval most mar mindegy...

De nem ertem, hogy ha 120%—ot jovair a wizzair az accountomon, akkor hova tunt 20 font a jegy arabol?! Ilyenkor mi nincs benne a visszateritesben? A wizz flew ara, a biztositas vagy a csomagok adra? 🤔

Rendes toled, hogy igy gondoskodsz anyukadrol!

2020. jún. 6. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!