Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mivel olcsóak a jegyárak és...

Mivel olcsóak a jegyárak és még nem repültem, gyakran nézegetem. Lefoglaltam 349 Ftért Lisszabonba 2 jegyet jövő hétre. Az baj, ha nem veszünk ülőhelyet? Ez csak egyirányba szól? Az emailt kell vinni majd a reptérre, amit küldtek a foglalásról?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Van légitársaság , ahol ha nem veszel konkrét helyet, szétültet a rendszer. A jegy nyilván arra a viszonylatra szól, amire megvetted. Ha nem oda-vissza vetted, akkor nyilván egyirányú jegy. A repülés előtti napon menj a légitársaság honlapjára és az e-mailben kapott kódot felhasználva végezd el az online check-int, mivel így regisztralod magadat véglegesen a konkrét járatra. A reptéri check-in sok cégnél fizetôs.


Kérlek, a hatóságok ajánlásaiban megfelelően csak akkor utazz, ha az halaszthatatlan. Hazatérés után egészségügyi vizsgálat és két hét házi karantén vár rád, amit két negatív Covid teszttel válthatsz ki, ezeket augusztus 1-ig az állam fizeti, utána te.

2020. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol foglaltad?

Mert nem találtam ennyiért, csak jóval drágábban.

2020. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Repülőn kizárólag ülőhelyen lehet utazni. Az vagy a jegy alapján választható, vagy a csekkoláskor a jegyhez rendelik.

De ekkora összegért kizárt. Valami suskus lehet a dologban, vagy elnéztél valamit, vagy lenyúlás (bár ennyi nem érné meg nekik).

Nézz utána még egyszer, az "apróbetűsnek" is.

2020. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!