Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Holnap utaznánk családostul...

Holnap utaznánk családostul görög szigetre. Van rá esély, hogy nem hoz haza a repülő?

Figyelt kérdés

Smartwingssel megyünk, holnap hajnalban.

A gep valoszinuleg indul, de attol tartanak sokan, hogy kint ragadunk.

Van ra esely?


Ha hazaerunk, 2 het karanten vagy 2 teszt kell, mas nem vonatkozik rank, ha jol figyeltem az infokra.


Ti mernetek menni?


2020. aug. 28. 17:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
45%
Ha szerencsétek van, kint ragadtok és nem kell visszajönni erre a búza helyre :)
2020. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Sztem haza se gyertek, amíg a határok zárva vannak. Van rá esély, hogy visszafele már nem fog jönni a repülő. Számolnotok kell ezzel a lehetőséggel is.
2020. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én nem mernék most utazni, mert erősen benne van a pakliban, hogy kint ragadtok ki tudja, mennyi időre. De ha ez titeket nem zavar, és van rá keret, hajrá. Jó utat, élvezzétek ki.
2020. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Valahogy nyilván haza fogtok jutni, a kérdés az, hogy HA lemondják a járatot, mekkora plusz költséggel kell számolnotok. Nem véletlenül marad a legtöbb ember a seggén: én biztosan nem tudnám igazán élvezni az utazást így, hogy bizonytalan a visszatérés és az is, hogy egyáltalán nyitva lesz bármi ott.
2020. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kulfoldiek nem johetnek be es gondolom csk magyarok nem toltenek meg egy gepet igy nem garantalt hogy a visszaut nem lesz torolve. Ennek ellenere en mennek, egyszer elunk. Ha mashogy nem akkor repultok Becsbe es onana busszal haza.
2020. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Charter jarat, utazasi irodaval. Szoval csak magyarok lesznek a gepen.

Ez az egy amitol tartunk, minden mas rendben van. Szalloda all inclusive, ott nincs korlatozas, attol mert itt van. Ugyan ugy nyitva minden.

2020. aug. 28. 19:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha charter akkor en nem gondolkodnek, mennek.
2020. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Én mondjuk a két hét alaptalan háziőrizetet nem vállalnám be, de ha nektek ez nem okoz problémát, akkor menjetek. Ha charter gép, akkor az iroda fog erre választ adni, esetleg kérjetek valami biztosítékot, ha azt mondják menni fog. Ha nem akkor költséges lesz, meg körülményes, erre azért készüljetek, de reméljük nem így lesz. Érezzétek jól magatokat és ne foglalkozzatok a sok rosszindulatú agymosott hipochonder birkával!
2020. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igaza van a 9.-nek
2020. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy gond legyen. Ilyenkor már nem éri meg nekik törölni.
2020. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!